ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Statusi i antareve ne baze te replikave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Statusi i antareve ne baze te replikave   21/1/2008, 12:20 am

Cdo antr, pasi regjistrohet ne forum, ka nje status dhe nje numer te caktuar yjesh poshte emrit te tij. Statusi dhe yjet funksionojne ne kete menyre:

1 yll- antar i ri -kete status e merr sapo antarsohesh
2 yje- anatr -e merr me 20 replika
3 yje- antar avancues -e merr me 100 replika
4 yje- anatr besnik -e merr me 200 replika
5 yje- antar nderi -e merr me 300 replika
6 yje- VIP -e merr ma 400 replika
7 yje- Hall of fame -e merr me 500 replika


Nese arrini te beheni pjese e "Hall of fame", surpriza te tjera ju presin! Zbulojini!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Statusi i antareve ne baze te replikave   27/1/2008, 11:29 am

oh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Statusi i antareve ne baze te replikave   27/1/2008, 4:17 pm

po ste pelqeu na propozo ti ndonje menyre me te mir boll na le pasthirrma Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Statusi i antareve ne baze te replikave   27/1/2008, 4:38 pm

nuk kemi shume tema per te lene shume replika prandaj qe te shkosh 7 yje duhen 3 vjet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Statusi i antareve ne baze te replikave   27/1/2008, 5:52 pm

Tema mund te hape kushdo. Jo vetem ne. Hapni sa te doni dhe replikoni sa te doni. Jeni plotesisht te lire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Statusi i antareve ne baze te replikave   2/2/2008, 3:53 pm

pse pertoni ju "web-masterat".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Statusi i antareve ne baze te replikave   2/2/2008, 11:24 pm

sepse jemi web-master
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Statusi i antareve ne baze te replikave   8/2/2008, 4:57 pm

prandaj pra.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Statusi i antareve ne baze te replikave   8/2/2008, 6:39 pm

MIRE E KA PERTONI JU ME HAP TEMA?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Statusi i antareve ne baze te replikave   8/2/2008, 6:41 pm

pse nuk hap ti ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Statusi i antareve ne baze te replikave   8/2/2008, 6:48 pm

PSE TE HAP UNE????? DHE MENDOHUNI MIRE PARA SE TI HAPNI TEMAT SE DISA BEHEN TE MERZITSHME SHUME SHPEJT.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Statusi i antareve ne baze te replikave   8/2/2008, 7:06 pm

ateher na hap ti ndonje qe te mos na merzitet !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Statusi i antareve ne baze te replikave   9/2/2008, 12:28 am

Mjaft u moret me temat se ka hap nje mal jurgeni keto dite. Edhe une kam hap nja dy tre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Statusi i antareve ne baze te replikave   9/2/2008, 12:29 am

hapi rexhi tema sa te doni ju!
bravo rexhi !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: cer me thane?????   9/2/2008, 11:40 am

na duhesh nje faqe e tille ne qytetin tone mo njerez apo jo mooooooooooooooo??????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Statusi i antareve ne baze te replikave   13/2/2008, 1:26 pm

po re na duhet.kalojme kohen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: Statusi i antareve ne baze te replikave   16/2/2008, 4:35 pm

po mo se ketu ske car te besh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Statusi i antareve ne baze te replikave   17/2/2008, 2:25 pm

????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Statusi i antareve ne baze te replikave   19/2/2008, 7:55 pm

ca thu e kostandin??????????? se nuk po ta marrim vesh!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Statusi i antareve ne baze te replikave   20/2/2008, 2:10 am

ta gzosh hall of fame krist
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Statusi i antareve ne baze te replikave   22/2/2008, 7:11 pm

rrofsh e lale tani me vin i cik ate shkrimin administrator.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Statusi i antareve ne baze te replikave   25/2/2008, 12:34 am

moderator edhe ta kam vene
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Statusi i antareve ne baze te replikave   14/5/2008, 11:02 pm

Ermagedon shkruajti:
Cdo antr, pasi regjistrohet ne forum, ka nje status dhe nje numer te caktuar yjesh poshte emrit te tij. Statusi dhe yjet funksionojne ne kete menyre:

1 yll- antar i ri -kete status e merr sapo antarsohesh
2 yje- anatr -e merr me 20 replika
3 yje- antar avancues -e merr me 100 replika
4 yje- anatr besnik -e merr me 200 replika
5 yje- antar nderi -e merr me 300 replika
6 yje- VIP -e merr ma 400 replika
7 yje- Hall of fame -e merr me 500 replika


Nese arrini te beheni pjese e "Hall of fame", surpriza te tjera ju presin! Zbulojini!!!
hahahah se kisha lexuar kte fjaline e fundit,,,e ke bere si reklam o eri hahahah :qesh me lot:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Statusi i antareve ne baze te replikave   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Statusi i antareve ne baze te replikave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: