ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cfare pelqeni me shume ???

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next

Cfare pelqeni me shume ???
1.Sanduic
19%
 19% [ 3 ]
2.Sufllaqe
6%
 6% [ 1 ]
3.Hamburger
6%
 6% [ 1 ]
4.Tost
13%
 13% [ 2 ]
5.Pice
13%
 13% [ 2 ]
6.Hot dog
19%
 19% [ 3 ]
7.Byrek
0%
 0% [ 0 ]
8.Simite me bugace
24%
 24% [ 4 ]
Totali i votave : 16
 

AutoriMesazh
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Cfare pelqeni me shume ???   7/2/2008, 1:54 am

lol! lol!
sa me hap ca sondazhe lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare pelqeni me shume ???   7/2/2008, 1:57 am

un votova tost!
jo per gje por nuk haj gje tjeter !

te Lio !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare pelqeni me shume ???   7/2/2008, 2:00 am

hihi. edhe une te lio, po jo tost, pice ose sanduic
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare pelqeni me shume ???   7/2/2008, 4:20 pm

mua me vjen shume inat qe s'bejne ketu hot-doge, po me ka marre malli te ha nje kshu te nxehte, bashke me cola!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare pelqeni me shume ???   7/2/2008, 4:21 pm

ke te Lio hot dog !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare pelqeni me shume ???   7/2/2008, 11:50 pm

lio esht i papam. Ai eshte fast foodi me i mir ne el.
u se harrova un votova per simite me bugace
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare pelqeni me shume ???   8/2/2008, 6:37 pm

edhe une elbasanlli ma.perdite simite me bugace me salcice hame .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 27
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare pelqeni me shume ???   12/2/2008, 9:12 pm

mua me pelqen me shume hot dogu po jo ketu ne shqiperi pasi nuk i bejne te mira. o jurgen po akoma simite me bugace ha ti re. :pime birra:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Guest
VizitorMesazhTitulli: Re: Cfare pelqeni me shume ???   12/2/2008, 10:00 pm

UNE VOTOJ PER TOST SE IBAJN TMIRA!!!TE LIO!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare pelqeni me shume ???   12/2/2008, 10:20 pm

mendoja se isha i vetmi qe blija tost te lio ...
se un atje ne fakt nuk porosis fare ..
vetem ca ben mir dhe fillon te behet automatikisht tosti ! lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare pelqeni me shume ???   12/2/2008, 11:00 pm

ekspresi ben gjera te mira. sufllaqet i qajne ato atje. te lio cuditerisht nuk kam ngrene asnjehere...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare pelqeni me shume ???   15/2/2008, 8:10 pm

kosta shkruajti:
mua me pelqen me shume hot dogu po jo ketu ne shqiperi pasi nuk i bejne te mira. o jurgen po akoma simite me bugace ha ti re. :pime birra:
o koste ca ka te hash bugace. apo nuk ke henger ndonjehere ti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare pelqeni me shume ???   15/2/2008, 8:20 pm

simite me bugace se em ka marr malli Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare pelqeni me shume ???   15/2/2008, 10:22 pm

e pranojne tek DHL te sjelimm ca gjysma
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare pelqeni me shume ???   15/2/2008, 10:25 pm

rrofte bugacja Very Happy:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare pelqeni me shume ???   15/2/2008, 10:55 pm

ca thu o tip?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare pelqeni me shume ???   16/2/2008, 12:00 am

ke fjalen se cfar pelqejm me hanger ne mengjes apo ne pergjithesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare pelqeni me shume ???   16/2/2008, 12:02 am

ne pergjithesi mo. mos e thuaj se grosh me fasule ha...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare pelqeni me shume ???   16/2/2008, 12:13 am

Edhe mua me pelq.shume suflaqet e express.kishit fol sh per Lion ketu ju.ne fakt une nuk kam blere asnjeher aty.do shkoje me patjeter tani.Mgjt picat mbeten te preferuarat e mia.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare pelqeni me shume ???   16/2/2008, 12:14 am

qenke si mua ti elda per picat....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare pelqeni me shume ???   16/2/2008, 12:21 am

dhe jo vetem.se edhe ti sikur preferoje me shume express-in dhe nuk kishe qene te Lio ndonjeher.apojo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare pelqeni me shume ???   16/2/2008, 12:23 am

po do e thoja dhe kete por e shikon ti qe e paskam harruar? nejse se dolem fare nga tema
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare pelqeni me shume ???   16/2/2008, 1:43 pm

mire e ke se nuk duhet te bejme reklame te tjereve . e thote dhe rregullorja. tani kthejuni temes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Guest
VizitorMesazhTitulli: Re: Cfare pelqeni me shume ???   16/2/2008, 4:06 pm

rrofte TOSTI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhek_danielNumri i postimeve : 64
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare pelqeni me shume ???   16/2/2008, 6:12 pm

grosh me hurdhra se pa hurdhra
fillon e ben ca bresheri qe vetem tapa e shishes mund ti mbuloj
ahhahahaahahahahhaahhahahahahahahahahah
doktorr xhek_daniel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare pelqeni me shume ???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare pelqeni me shume ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: