ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cfare pelqeni me shume ???

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2

Cfare pelqeni me shume ???
1.Sanduic
19%
 19% [ 3 ]
2.Sufllaqe
6%
 6% [ 1 ]
3.Hamburger
6%
 6% [ 1 ]
4.Tost
13%
 13% [ 2 ]
5.Pice
13%
 13% [ 2 ]
6.Hot dog
19%
 19% [ 3 ]
7.Byrek
0%
 0% [ 0 ]
8.Simite me bugace
24%
 24% [ 4 ]
Totali i votave : 16
 

AutoriMesazh
xhek_danielNumri i postimeve : 64
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare pelqeni me shume ???   16/2/2008, 6:17 pm

hej tek fast food expres kam punuar une atje gatuajne shum mire
sepse kam bere vete sufllaqe biles jam mjeshter i kesaj pune
doktorr xhek_daniles kush do te me thoje se ia sjell une
ahhahahahahahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare pelqeni me shume ???   16/2/2008, 6:41 pm

o xhek_deniel me sill nje mish patate majoneze dhe limon. shpejt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare pelqeni me shume ???   26/5/2008, 3:06 am

xhek_daniel shkruajti:
grosh me hurdhra se pa hurdhra
fillon e ben ca bresheri qe vetem tapa e shishes mund ti mbuloj
ahhahahaahahahahhaahhahahahahahahahahah
doktorr xhek_daniel
iiiiiiii ma shpife !!!!! lol! vetem pice dhe sufllaqe,sa per hot dog,jan gjeja me e shpifur qe mund te ekzistoje,per te mos folur pastaj per simitet me bugace ..... po ca ti bejme,e kemi ushqim tradicional ne nga el,,sic thoshte nje shoku im,ha buk me buk,se ashtu eshte simitja me bugace
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare pelqeni me shume ???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare pelqeni me shume ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: