ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 27
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   8/2/2008, 6:08 pm

ato qe ju pelqej ma shum


Edituar pėr herė tė fundit nga nė 9/2/2008, 1:34 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   8/2/2008, 6:11 pm

ato qe degjoj me shume kohet e fundit :


arch enemy - my apocalypse

metallica - harvester of sorrow (live in moscow 91)

metallica - to live is to die
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   8/2/2008, 6:38 pm

metallica---entersandman.
metallica---battey
sepultura----roots bloody roots.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   8/2/2008, 6:39 pm

qenka rrepist tjetri!!!!!!rrime kot degjo ato kitare dhe bateri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 27
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   8/2/2008, 6:45 pm

nuk dallohet nga foto rrepist apo metalar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 27
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   8/2/2008, 7:10 pm

apologize
still will
pretty ricky f sean paul - push it baby (remix)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   8/2/2008, 7:33 pm

Apologize-One Republic
Break for love-David Vendetta
Lonely day-System of a down
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 27
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   8/2/2008, 11:22 pm

calling you
eminem,50 cent- You Don't Know
2Po2 ft Caiptal-t - Shopping
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   9/2/2008, 1:45 am

jo te momentit, por me te mirat per mua

the kinslayer - nightwish
gone with the sin - Him
smells like teen spirits - Nirvana
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   15/2/2008, 8:36 pm

babeta shahini dhe rati-----si karamele.
nertila vreto-----valle me ylber
altin shira-----capkene.se mos mi ofendon njeri????????????????????????(ps shajini sa te doni).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   16/2/2008, 1:47 am

3 kenget me te mira :

child in time - deep purple
Symhony Of Destruction - megadeth
To Live Is To Die - metallica
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   16/2/2008, 2:12 am

hiqe child in time aman se per sa kohe fillon mbaron ajo une i kam futur nje sy gjume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   16/2/2008, 2:52 am

hahaha
ajo eshte e para lol
ma ke then dhe 1her qe eshte kot me duket !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   16/2/2008, 3:00 am

po kur po e dgjoje dhe kishte dale ne msn, se ashtu e ve ti, show up what im listening to
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   16/2/2008, 6:53 pm

keni dal nga tema.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   20/2/2008, 2:47 am

sepultura - roots bloody roots
nirvana - smells like ten spirits
iced earth - melancholy/ iced earth - i died for you
green day - the saints are coming

zdija ke te hiqja jan te gjitha te papara kam edhe shume te tjera qe i kam fiksim fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   20/2/2008, 5:11 pm

ate te fundit hiqe !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   21/2/2008, 9:05 pm

green day ene tokyo hotel jane bloze se kam degjuar nje here kitaren te kete lidje me pjesen tjeter te kenges
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   22/2/2008, 1:33 am

green day jane punk i vertete, por hotel tokio jane bloze. Hotel Tokio jane adoleshente te zakonshem me fat te jashtezakonshem. Kjo me ben te nderroj mendim rreth fatit. fati ekziston dhe Hotel Takios i ka rene me kapul
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   22/2/2008, 5:59 pm

Ermagedon shkruajti:
green day jane punk i vertete, por hotel tokio jane bloze. Hotel Tokio jane adoleshente te zakonshem me fat te jashtezakonshem. Kjo me ben te nderroj mendim rreth fatit. fati ekziston dhe Hotel Takios i ka rene me kapul
meqe e njef punkun me thuaj kush e ka qene nder te paret qe e ka themeluar?????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   23/2/2008, 1:52 am

pyt zyshen e historise
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   23/2/2008, 2:06 am

hahaah e forte kjo o er.po ju te dy nuk keni pune tj pervec te zenurit me njeri tjetrin e?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   23/2/2008, 2:09 am

me me vend do te ishte te shihej kush hedh kunjat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   23/2/2008, 10:59 am

Ermagedon shkruajti:
pyt zyshen e historise
e pyes une po nuk besoj ta dije sepse ka te njejtat shije te tuat shikoni "lost".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   23/2/2008, 9:22 pm

bravo i qofte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: