ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   24/2/2008, 6:11 pm

ty administrator nuk te lejohet shum te zihesh me moderatorin dhe anasjelltas se na jepni shembull dhe ne te tjerve.
nejseeeee
tema:
THE NOBODIES- M.MANSON
CHOP SUEY-SOAD
TURN THE PAGE-METALLICA
WHEN THE EAGLE CRYES-ICED EARTH
ETJ ETJ ETJ ETJ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   24/2/2008, 7:25 pm

hahaha po pra xhen. do i bej te dyve ban fare se me merziten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   26/2/2008, 8:30 pm

po shih si flet ai "bravo i qofte" "pyet zyshen e historise".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   2/4/2008, 5:47 pm

kam haruar te them kengen e Deep Purple- solder of fortune. ahhh sa me emocionon.
gjithashtu edhe nyphetamone- cradle of filth. e degjoj cdo mengjez se me pelqen ajo klithma e vokaistit. shum keng e bukur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The hackerNumri i postimeve : 19
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   7/5/2008, 3:12 pm

[url=][/url]:bukur:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://elbasan1991.tk
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   7/5/2008, 9:57 pm

se kuptoj pse i shkruani kto temat anglisht....kemi shqipen gjuhe ne,o njerez!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DarkAngel

avatar

Numri i postimeve : 57
Age : 29
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   10/5/2008, 5:18 pm

chris brown-kiss kiss
madonna ft justin-4 minutes
flo rida ft timbaland --elevator
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kitty

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   15/5/2008, 2:20 pm

race against the machine-killing in the name off
nirvana-smell like ten spirit
Lost-roger sanchez


(3 best songs ever!)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: 3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
3 best song of the moment or 3 best song ever!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: