ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   8/2/2008, 8:19 pm

shpesh thuhet se dashuria nuk ka moshe po per mendimin tim mendoj se lidhjet ne moshe te vogel thjesht sa ndikojne per keq ne personalitetin tend
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   8/2/2008, 9:27 pm

KURSE UNE MENDOJ QE DASHURIA KA MOSHE. SIGURISHT QE NDIKOJNE PER KEQ NE PERSONALITETIN TONE POR CE DO SE KETE E KUPTOJME PAK ME VONESE.PERIUDHA ME E PERSHTATSHME PER NJE LIDHJE MENDOJ min17 apo 18 vjec.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   8/2/2008, 11:32 pm

edhe un si kto lart !!!
kto lidhjet ne mosh me te vogel jan humbje
1. kohe
2.nervash
3.besimi nga prinderit (per gocat me shume)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   9/2/2008, 1:22 am

Ndersa per cuant jane parapergatitje qe nje dite te zgjedhesh njeriun e sakte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   9/2/2008, 3:36 am

une mendoj mbas 18 vjec. atehere je i afte te gjykosh per njeriun e duhur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   9/2/2008, 11:25 am

nuk mund te dashurosh i vogel kur nuk njeh akoma c'eshte dashuria... duhet te rritemi dhe ca...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   14/2/2008, 12:56 am

e drejte ne moshe te ndryshme ke perceptime te ndryshem per dashurine mendoj se dikush duhet te nisi nej lidhje diku rreth moshes 18 vjec te pakten te ket krijuar nje pjese te mir te karakterirt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bloom

avatar

Numri i postimeve : 76
Age : 28
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   14/2/2008, 1:28 am

JAM SHUME DAKORD ME REXHIN.I QUAJ ABSURDE LIDHJET NE MOSHE 12-14.ASNJE NUK ESHTE NE GJENDJE TE KUPTOJE CESHTE NJE LIDHJE,CKUPTIM KA PERSONI QE KE PRANE.RRETH MOSHE 17 VAJZA ESHTE GATI TE KETE PRANE NJE NJERI QE ESHTE ME SHUME SE SHOK PER TE NDERSA DJEMTE PIQEN PAK ME VONE.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   14/2/2008, 1:33 am

Pse mendon se per vajzat duhen 17, sepse je vete 17 dhe te ka zene qymyri, dhe keshtu mendon se kjo eshte mosha e pershtatshme?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   14/2/2008, 6:45 pm

PSE SIPAS TEJE KUSH ESHTE MOSHA E PERSHTATSHME? AJO ESHTE MBI 17 PER VAJZAT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   14/2/2008, 8:49 pm

nen 17 sban???????????????????????????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhen shefi

avatar

Numri i postimeve : 60
Age : 27
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   14/2/2008, 11:58 pm

PERIUDHA ME E PERSHTATSHME ESHTE KOHA TANI HAHHAAH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   15/2/2008, 1:12 am

tajla shkruajti:
PSE SIPAS TEJE KUSH ESHTE MOSHA E PERSHTATSHME? AJO ESHTE MBI 17 PER VAJZAT

a qe jam kam idene, se mund te jesh 30 vjec dhe nga mendtte je drrase
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   15/2/2008, 1:13 am

KE TE DREJTE. KOT NUK THONE SHTATI FYLL MENDJA PYLL...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhek_danielNumri i postimeve : 64
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   19/2/2008, 10:09 pm

periudha me e preshtateshme eshte dimer vere ose pranvere vjesht
ahahahahahhahahahahahahhahahha
dashuria snjeh kohe e moshe dashuria lind pa e kutpuar dhe
vdes i deshperuar xhek_daniel
ok djema mos bini asnjehere ne dashuri sepse mund te nise me lumturi
dhe mun te perfundoj me dhimbje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   19/2/2008, 10:18 pm

shumica e dashurive ashtu perfundojn lol por mendoj se dashsuria ka moshe nuk kuoton kalamani ne klase te 5 ca eshte dashuria per to sikur te flasimn me cunin/gocen qe pelqejn apo sikur te shkembejn detyra i duket sikur e duan njeri tjetrin per mendimin tim dashuria nuk eshte gje tjeter vec se humbje kohe para moshes 18 vjec. dashuria ka te bukurat e veta por kur te dy dashurojn e te dy te pakten jane aq te maturuar sa te kuptojne ate fjale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   19/2/2008, 11:29 pm

Per mendimin tim mbi moshen 18 vjec kur shkalla e pjekurise ne te dy perrsonat te kete arritur nje stad me te larte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   27/2/2008, 4:22 pm

edhe une keshtu mendoj.ne moshen tone rralle mund te ekzistoje nje lidhje tamam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   28/2/2008, 2:06 am

dakort me ju
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   10/3/2008, 5:45 pm

asnjehere nuk i dihet. kuptohet qe po te krijosh nje lidhje ne moshe te pjekur eshte me mire, lidhja eshte me e sigurte...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   10/3/2008, 5:50 pm

ateher kur ta ben zemra booooom, por tamam jo kot se nuk funksjonon nqs nuk ke ndjenja te pastra. si mosh konkrete aty nga mosha 17-18
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   10/3/2008, 5:51 pm

ti juxhen ske mbush akoma moshen pra
lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   10/3/2008, 5:54 pm

JennY_Valo shkruajti:
ateher kur ta ben zemra booooom, por tamam jo kot se nuk funksjonon nqs nuk ke ndjenja te pastra. si mosh konkrete aty nga mosha 17-18
pra shumica ne kte forum skanmbushur moshen?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   10/3/2008, 5:56 pm

hahahah edhe???? une ne pergjithsi tjeter them dhe tjter bej.
une po them qe kjo esht mosha kur zemra mund ta bej booom, se deri tani kjo zemra ime shyqyr esht akoma ne vend, more vesh?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   10/3/2008, 6:29 pm

mora thuaj.
pra ti thua bej si them un dhe mos bej si bejun.hhah
mir e ke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: