ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   10/3/2008, 9:22 pm

hahaa e pak a shum megjithse akoma nuk e kam then me gojen time.
pastaj se tani u kujtova une, skem ber ndonje te pa ber Neutral Smile Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   11/3/2008, 2:21 am

fefe_metallica shkruajti:
ti juxhen ske mbush akoma moshen pra
lol
pppfffff kush flet!!!!!!
pun e madhe. ja te kemi ty qe i ke mbushur, aman sa qef, pfffffff Smile Smile Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   11/3/2008, 10:31 am

sa del nga shtepia,me pas ne cdo hap qe ben mund te jete nje person qe mund te behet pjese e jotja nje dite.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ferrari

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   11/3/2008, 5:55 pm

Ke te drejte Pablo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   11/3/2008, 6:15 pm

mbasite eht me mirte nisesh nje lidhje.eht me romantike hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
toni montana

avatar

Numri i postimeve : 38
Age : 28
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   11/3/2008, 7:35 pm

mendoj se kur bie shi . te shkosh te shpia e saj dhe ti besh serenate . e thene nga nje shoku im(hahahahahahah)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   11/3/2008, 10:46 pm

kane dale shume hajdute idesh,qe vjedhin te drejtat e autorit.por kur idete e tjetrit skane fund?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   12/3/2008, 11:25 am

xhek_daniel shkruajti:
periudha me e preshtateshme eshte dimer vere ose pranvere vjesht
ahahahahahhahahahahahahhahahha
dashuria snjeh kohe e moshe dashuria lind pa e kutpuar dhe
vdes i deshperuar xhek_daniel
ok djema mos bini asnjehere ne dashuri sepse mund te nise me lumturi
dhe mun te perfundoj me dhimbje

ose nga ana tjeter munt te nisi me shum himbje dhe mundime dhe te vazhdoje per shum koh me lumturi(pse jeni kaq negativ)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
toni montana

avatar

Numri i postimeve : 38
Age : 28
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   12/3/2008, 2:46 pm

o pablo por une nuk te kam vjedhur gje . sepse une e thash autorin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   12/3/2008, 4:12 pm

MMMMMMMMMMMM ASNJEHERE NE MOSHEN TIME DHE ASNJEHERE NE DIMER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   12/3/2008, 4:15 pm

pse ca ka dimri,jasht neper shi do te propozojne ty????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   12/3/2008, 4:17 pm

HAHAHA PO TY CT DUHET THJESHT SME PELQEN DIMRI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   12/3/2008, 4:19 pm

hhahaha jo po thash te te ndihmoja me nje cader nese te propozonin ne dimer neper shi.


Edituar pėr herė tė fundit nga El_ninjo nė 12/3/2008, 4:21 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   12/3/2008, 4:20 pm

CA THU MI SE ASGJE SMORA VESH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   14/3/2008, 11:03 am

PO NE DIMER BIE DHE BORE EEEEEEEEE!!!1
NEJSE MENDOJ SE PER TE NISUR NJE LIDHJE DUHET TE JESH TE PAKTEN ME SHUME SE 17 VJEC.
OSE OSE KUR TE TA THOTE TRURI(JO ZEMRA)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   14/3/2008, 5:34 pm

bravo shum e logjikshme kjo pergjigja jote
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   15/3/2008, 11:59 am

E PRA ME VERTE
NEJSE NE MOSHEN TIME ESHTE CA SI HERET APO JO JAM VETEM15.................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   20/3/2008, 6:36 pm

po po e drejt eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   20/3/2008, 7:20 pm

ne pranever sepse celin lulet dhe dashuria eshte si nje lule
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   20/5/2008, 11:09 pm

nuk ka ndonje periudhe specifike...nje lidhje duhet te filloje vetem kur te thot zemra,vetem kur ta thot zemra,jo mendja..ne cdo rast tjeter ku nuk perfshihet zemra,ajo lidhje eshte thjesht humbje kohe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 23
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   22/5/2008, 1:13 pm

thjesht lidhu ateher kur te duash jo kur te thon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cila mendoni se eshte periudha me e pershtatshem per te nisur nje lidhje?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: