ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   8/2/2008, 8:28 pm

do ta pershendesja me ironi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   8/2/2008, 11:33 pm

sdo i flisja !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   9/2/2008, 12:21 am

me pelq pergjigja e rexhit.eshe une ashtu besoj se do veproja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
+100

avatar

Numri i postimeve : 4
Age : 28
Registration date : 09/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   9/2/2008, 12:44 am

Do vazhdoja rrugen duke u perpjekur te mos e shkelja me kembe pa dashje lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   9/2/2008, 1:26 am

Do vazhdoja rrugen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   9/2/2008, 1:49 am

do vazhdoja rrugen drejt dhe nuk do e shifja fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 27
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   12/2/2008, 7:28 pm

Do i fusja nje te perqeshme ose ndonje grusht ose s'do i flisja fare,varet se sa ne humor do isha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bloom

avatar

Numri i postimeve : 76
Age : 28
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   14/2/2008, 1:39 am

PSE KAQ TE EGER JU?A NUK ESHTE AI NJE NJERI QE JU E KENI DASHUR?SI MUND TE HIQENI SIKUR NUK E NJIHNI?UNE PER VETE THJESHT DO TA PERSHENDESJA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 27
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   14/2/2008, 5:18 pm

po nqs me ka lenduar s'dua t'ia di fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   14/2/2008, 6:27 pm

MIRE E KA BLOOM. DO E SHIKOJA NE SY POR NUK DO I FLISJA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhek_danielNumri i postimeve : 64
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   16/2/2008, 1:03 am

DO ME PIKONIN DY PIKA LOT
QE TA KUPTONTE QE AJO ZEMER VAZHDON AKOMA TE DOJE
POR NE HESHTJE DHE QE VAZHDON AKOMA TE VUAJE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   16/2/2008, 1:04 am

keshtu ben ajo shoqja qe me do mua. vetem qan... une nuk besoj te beja ndonje gje thjesht indeferenca vret shume....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhen shefi

avatar

Numri i postimeve : 60
Age : 27
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   17/2/2008, 1:30 am

do ta shikoja gjith inat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
didi

avatar

Numri i postimeve : 98
Age : 27
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   18/2/2008, 10:59 pm

e ca me ke ba moj te bafsh groprn do ti thoja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 27
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   20/2/2008, 12:35 am

hahaha mallkoke keq ti e did
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
**ViCtOrY**

avatar

Numri i postimeve : 123
Age : 29
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   20/2/2008, 1:00 am

Asgje...Skam arsye pse te bej ndonje veprim....Nje shoku im me ka mesuar nje parim per keto raste dhe realisht eshte shume i goditur... Ne rruge para meje do ishte nje ASKUSH i madh....Qe i bije te mos e kem pare fare dhe te mendoj qe nuk egziston.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   20/2/2008, 1:41 am

yeaahhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!! e drejte perderisa ka marr fund do te thot nuk ekziston me !
por uen do reagoja thejsht duke gjykuar shkaqet e ndarjes sepse ka raste kur duhet te vepriosgh dicka dhe injorimi me miresjellje eshte gje e mire Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
didi

avatar

Numri i postimeve : 98
Age : 27
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   20/2/2008, 6:03 pm

po e la
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   1/3/2008, 1:15 am

Do beja sikur me eshte zgjidhur kepuca, ose do nderroja rrugen. Jo per ti bere qejfin atij, po per mos te merzitur veten.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   2/3/2008, 4:39 am

e drejte por dhe te ecesh me koken larte dhe krenari te pakten ti lesh te kuptoje se cfare humbi!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 28
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   14/3/2008, 8:29 pm

zoti ta shperblefte-do t'i thoja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ferrari

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   14/3/2008, 8:40 pm

Do i thoja me ze te ulet (qe vetem ajo ta degjonte) TE LUMTE.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 28
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   14/3/2008, 8:41 pm

do ta beshtyja ne surrat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   16/3/2008, 2:34 am

do ta pershendesja pa asnje lloj inati, duke menduar qe ia kemi kaluar vertet mire bashke. Me beshtymat e te shamet, tregoni veten...tregoni qe akoma iu ben te vuani... nejse, mendimi im
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 28
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   19/3/2008, 6:15 pm

do ta shikoja drejte ne sy thjesht do te doja si do reagonte ajo ...........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: