ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
just myselfNumri i postimeve : 52
Age : 27
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   19/4/2008, 12:33 pm

do i thoja hajt pime i kafe sa per te kujtu momenet e bukura qe kemi kalu bashke se mka marre malli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kataklizmaNumri i postimeve : 42
Age : 26
Registration date : 06/03/2008

MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   28/4/2008, 5:18 pm

Mikona shkruajti:
do ta pershendesja pa asnje lloj inati, duke menduar qe ia kemi kaluar vertet mire bashke. Me beshtymat e te shamet, tregoni veten...tregoni qe akoma iu ben te vuani... nejse, mendimi im
po jo mmoj mikona une as do e beshtyj as de shaj se perderisa nuk e kam me do te thote qe i arrita ate qe doja me ate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kostaNumri i postimeve : 162
Age : 25
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   4/5/2008, 3:12 pm

asgje thjesht do te shihja punen time perderisa nuk do kisha me gje me ate nuk em interesonte me se cfar bente ajo. :gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.Numri i postimeve : 348
Age : 24
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   26/5/2008, 3:18 am

thjesht do e shikoja nje here ne sy,por pa asnje lloj shprehjeje fytyre specifike,pa treguar asnje lloj ndjenje,do e pershendesja ftohte dhe do vazhdoja rrugen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.Numri i postimeve : 348
Age : 24
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   26/5/2008, 3:19 am

po ne fakt them se kjo varet nga ndjenja qe ke akoma per ate ishin,sepse nese e do akoma smund te besh sikur nuk e shikon,ose nese nuk ndjen asgje per te,nuk ke arsye pse te besh ndonje veprim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_ValoNumri i postimeve : 424
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   26/5/2008, 9:28 pm

pppffff e cmund te beja une????
secili ne punen e tij. do e shikoja me bisht syri dhe kaq.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeniNumri i postimeve : 1432
Age : 25
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   26/5/2008, 10:42 pm

un as nuk do e shikoja fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_ValoNumri i postimeve : 424
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   28/5/2008, 5:02 pm

e kam te fresket une prandaj po them.
hahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeniNumri i postimeve : 1432
Age : 25
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   30/5/2008, 4:13 pm

po njelloj eshte Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
piccola_stellaNumri i postimeve : 14
Age : 24
Registration date : 10/11/2008

MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   10/11/2008, 5:26 pm

....boh ....ndoshta do ta ndaloja dhe ti flisja...e do ta pyesja pse....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit   Today at 1:51 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
nese pas shume kohesh do te shihnit ne rruge ishin tuaj qe ju ka lenduar cdo te benit
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: