ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 cmendim keni per veshjen e adoleshenteve?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: cmendim keni per veshjen e adoleshenteve?   2/4/2008, 12:38 am

haha, se mos spiunon se te piu e zeza pastaj. nejse une mendimin tim dhashe gjithsesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: cmendim keni per veshjen e adoleshenteve?   2/4/2008, 12:41 am

Ja sa te shkoj neser ne shkolle. Qe oren e pare. Pse mi me at pune do merrem une.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: cmendim keni per veshjen e adoleshenteve?   2/4/2008, 12:43 am

jo e di qe smerresh po nje paralajmerim sben keq Very Happy bej shaka :perqafim:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: cmendim keni per veshjen e adoleshenteve?   2/4/2008, 4:18 am

hey mqere ra fjala ato te fot erit komplimente per veshjen me te verte cool Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: cmendim keni per veshjen e adoleshenteve?   2/4/2008, 7:22 pm

veshje cikibeksi .......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: cmendim keni per veshjen e adoleshenteve?   2/4/2008, 11:47 pm

rexhi shkruajti:
hey mqere ra fjala ato te fot erit komplimente per veshjen me te verte cool Very Happy

Une jam me i thjeshti aty.

p.s. jam ai me i gjati per ata qe nuk me njohin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: cmendim keni per veshjen e adoleshenteve?   2/4/2008, 11:56 pm

Ermagedon shkruajti:
rexhi shkruajti:
hey mqere ra fjala ato te fot erit komplimente per veshjen me te verte cool Very Happy

Une jam me i thjeshti aty.

p.s. jam ai me i gjati per ata qe nuk me njohin
sa modest qe je o eri :gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: cmendim keni per veshjen e adoleshenteve?   3/4/2008, 12:00 am

E kam ne tip. Pergjithesisht jam modest dhe i qete ne karakter. bile shume i qete. Shume me i qete se c'duhet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: cmendim keni per veshjen e adoleshenteve?   3/4/2008, 12:02 am

Ermagedon shkruajti:
E kam ne tip. Pergjithesisht jam modest dhe i qete ne karakter. bile shume i qete. Shume me i qete se c'duhet.
Lum si ti.. kurse karakteri im vetem i qete nuk eshte....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: cmendim keni per veshjen e adoleshenteve?   3/4/2008, 3:47 pm

Ermagedon shkruajti:
E kam ne tip. Pergjithesisht jam modest dhe i qete ne karakter. bile shume i qete. Shume me i qete se c'duhet.

pppffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: cmendim keni per veshjen e adoleshenteve?   3/4/2008, 4:04 pm

nejse veshja una e kam thene nuk me pelq fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: cmendim keni per veshjen e adoleshenteve?   3/4/2008, 5:15 pm

DHE MUA NUK ME PELQEN FARE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: cmendim keni per veshjen e adoleshenteve?   3/4/2008, 7:13 pm

devil princess shkruajti:
nejse veshja una e kam thene nuk me pelq fare
per ke e ke fjalen per adoleshentet ne pergjithesi po thua prape apo per ermagedon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: cmendim keni per veshjen e adoleshenteve?   4/4/2008, 2:40 pm

PO PIKERISHT PER ADOLESHENTET SE JA FUSIN KOT NE VESHJE.ME CA RROBA SKANDALOZE
NJEJSE NUK THEM QE VESHJA IME ESHTE PERFEKTE :TE GJITHA TE ZEZA NGA KOKA TE KEMBET MGJTH UNE NDJEHEM SHUME REHAT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kitty

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: cmendim keni per veshjen e adoleshenteve?   4/4/2008, 4:59 pm

te gjith vishen sipas menyres se vet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: cmendim keni per veshjen e adoleshenteve?   4/4/2008, 6:59 pm

devil princess shkruajti:
PO PIKERISHT PER ADOLESHENTET SE JA FUSIN KOT NE VESHJE.ME CA RROBA SKANDALOZE
NJEJSE NUK THEM QE VESHJA IME ESHTE PERFEKTE :TE GJITHA TE ZEZA NGA KOKA TE KEMBET MGJTH UNE NDJEHEM SHUME REHAT

o metalare Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SANTUCO

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 27
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: Re: cmendim keni per veshjen e adoleshenteve?   3/5/2008, 12:14 pm

O GRETA MOS JA QAJ HALLIN SE NUK MBERTHIVIN ATO SE KANE FURREN. PRANDAJ ZHVISHEN.HAHHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SANTUCO

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 27
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: Re: cmendim keni per veshjen e adoleshenteve?   3/5/2008, 12:21 pm

MILKA QEKA VESH SI GOCA BRUS LEE.HAHAH.TI MOJ GOC PASKE VESHJEN ME GRAND KTU lol! :gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SANTUCO

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 27
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: Re: cmendim keni per veshjen e adoleshenteve?   3/5/2008, 12:37 pm

PER MENDIMIN TIM,VESHJA E FEMRAVE ESHTE SKANDAL FARE,SIKUR JANE MBUSHUR TROTUARET ME RUMUNE DHE ME RUSE,K.... FARE.PASTAJ KUR SHOF DHE KTO CUNAT QE BEJNE SI METALARE,RRISIN FLOKET DERI TE SUPET,CA TE TJEREVE SIKUR I KA PLAS NOI KAPSOLLE NE KOKE,VESHIN CA XHINSE TE GJERA,NESE DOJA TE THOJA SE KA LLOJ LLOJ PRERJESH QE DUHET TE COHEN PER EKSPLORIM TE UNIVERSITETI OXFORD.EDHE MBLIDHNI MEND RE ADOLESHENTA TE PASHFRENUAR.HAHAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: cmendim keni per veshjen e adoleshenteve?   3/5/2008, 5:06 pm

SANTUCO shkruajti:
PER MENDIMIN TIM,VESHJA E FEMRAVE ESHTE SKANDAL FARE,SIKUR JANE MBUSHUR TROTUARET ME RUMUNE DHE ME RUSE,K.... FARE.PASTAJ KUR SHOF DHE KTO CUNAT QE BEJNE SI METALARE,RRISIN FLOKET DERI TE SUPET,CA TE TJEREVE SIKUR I KA PLAS NOI KAPSOLLE NE KOKE,VESHIN CA XHINSE TE GJERA,NESE DOJA TE THOJA SE KA LLOJ LLOJ PRERJESH QE DUHET TE COHEN PER EKSPLORIM TE UNIVERSITETI OXFORD.EDHE MBLIDHNI MEND RE ADOLESHENTA TE PASHFRENUAR.HAHAHA
dhe un mendoj se ka ekzagjerime,po veshja eshte shprehje e personalitetit,dhe secili eshte i lire ta shprehi personalitetin e tij ne menyren qe i pelqen.te nje gje nuk jam dakort me santucon: cfar te keqe kan cunat metalare qe rrisin floket ose ato me pantallona te gjera?
ne fakt veshja duhet ti pershtatet edhe vendit.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SANTUCO

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 27
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: Re: cmendim keni per veshjen e adoleshenteve?   3/5/2008, 5:10 pm

ku e di mua sme pelqejne per vete,me duken si kllouna qe te bejne per te qeshur.cuni duhet te jete serjoz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: cmendim keni per veshjen e adoleshenteve?   3/5/2008, 5:14 pm

SANTUCO shkruajti:
ku e di mua sme pelqejne per vete,me duken si kllouna qe te bejne per te qeshur.cuni duhet te jete serjoz
pastaj varet per cfar lloj cunash po flet...jo te gjithe jan te denje per veshje serjoze
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 23
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: cmendim keni per veshjen e adoleshenteve?   6/5/2008, 1:12 pm

SANTUCO shkruajti:
MILKA QEKA VESH SI GOCA BRUS LEE.HAHAH.TI MOJ GOC PASKE VESHJEN ME GRAND KTU lol! :gezuar

haha Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: cmendim keni per veshjen e adoleshenteve?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cmendim keni per veshjen e adoleshenteve?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: