ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   8/2/2008, 8:31 pm

mendoj se ndikon shume normale ka te mirat e veta po me shume probleme sjell
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   8/2/2008, 8:43 pm

ESHTE E VERTETE QE TE SJELL SHUME PROBLEME. DUHET ME E NDRU NUMRIN TE PAKTEN 1 HERE NE 2 APO 3 MUAJ(SEPSE NUK TE NDIHMON AS SHOQERIA) DHA PASTAJ BEHET OBJEKT SHERRI NE FAMILJE.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bloom

avatar

Numri i postimeve : 76
Age : 28
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   8/2/2008, 10:28 pm

eshte be pjese e pandare e jetes se cdo adoleshenti.eshte i nevojshem po ama edhe shume i bezdisshem kur bien 100 nr te rinj ne dite.dhe pastaj te del nami se je goce jo e mire e ku e din se ca tjeter.le pastaj qe nga lekt te grin.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   8/2/2008, 10:58 pm

normale qe po!
pa celular do ishte gjithcka shume kot dhe me e veshtir!
sdo merresh vesh asgje!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   9/2/2008, 1:04 am

Mua nje here ne dy tre dite me bie telefoni. Nuk perben problem per mua. Po ama eshte ne listen e gjerave pa te cilat nuk dal nga shtepia: Portofoli dhe celulari.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   9/2/2008, 1:46 am

na griu nga leket ky cel. Kam fillu te harxhoj nje karte per nje jave Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   9/2/2008, 1:47 am

tani ftova 1 goc qe nuk e njifja te festa
hahaha


ne fillim i thash sikur isha ai cuni qe i mora nr (shoku i saji)
svij tha , se skam me ke te rri
pastaj i thash
e mir se jam ai cuni qe ben festen! po deshe merr ate shoqen tende haha se ket e shof perher me 1 goc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   9/2/2008, 3:15 am

te ben me te vetedijshem se si harxhohen leket, te harxhon frymen duke pyt njerezit: e njef kte nr? , por edhe te knaq shpirtin kur del ajo shenja mesazhit aty.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   9/2/2008, 11:10 pm

fefe_metallica shkruajti:
tani ftova 1 goc qe nuk e njifja te festa
hahaha


ne fillim i thash sikur isha ai cuni qe i mora nr (shoku i saji)
svij tha , se skam me ke te rri
pastaj i thash
e mir se jam ai cuni qe ben festen! po deshe merr ate shoqen tende haha se ket e shof perher me 1 goc

haha po ajo erdhi??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   10/2/2008, 12:26 am

hahaha
nuk erdhi
por e kisthe taku ai shoku im kte dhe e kishte pyt kjo per mu
varja

vetem sa harxhova ja 4 sms kot me kete !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   10/2/2008, 2:39 pm

kot nuk e kemi 3jam ne Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   10/2/2008, 5:15 pm

mu sme punon 3jam!

tani i futa kart me dat 4 shkurt !
sot me doli ajo : ju keni 1 minut e 30 sekonda kohe te mbetur ne kart

kisha dtl ndaj harxhova kaq shpejt , vetem per 5 shkurt harxhova 600 leke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   10/2/2008, 6:35 pm

hahah ej po punon 3jam. kliko atje te buy credit edhe pastaj te free credit Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babygirl

avatar

Numri i postimeve : 45
Age : 29
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   12/2/2008, 12:20 pm

jemi kthyer ne skllever te celularit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   12/2/2008, 12:29 pm

mendoj se per momentin ndikon celi shumeeeee por kohet do te ndryshojne edhe do te ndikoje shume netti...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   12/2/2008, 3:35 pm

me te vertete qe cel ndikon shume por edhe neti ka filluar te ndikoje gjithnje e me teper ne jeten tone.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   12/2/2008, 4:21 pm

per mua neti ndikon me shume se celi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
bloom

avatar

Numri i postimeve : 76
Age : 28
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   14/2/2008, 1:14 am

SHIKON SHUME PERPARA TI.NE FAKT MIRE DO ISHTE TE NDODHE ASHTU SI THUA TI.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   14/2/2008, 1:28 am

Po ca te bej une qe kam dy vjet qe fjalet Erald dhe Internet jane bere te njevlershme per mua.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   14/2/2008, 2:08 am

mu interneti me ka be pertac fare!
rri ktu para pc , pertoj me be cdo gje tjeter !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   15/2/2008, 3:04 am

te mua neti nuk ndikon edhe aq shume sepse rri vetem nga ora 10 deri ne 12 30
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   15/2/2008, 11:55 am

do vij koha qe ne me nett do martohemi mo....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   15/2/2008, 3:41 pm

neti ndikon kur je ne shtepi se merresh vesh me njerez

por ne shkolle ose ne ambiente te tjera ndikon cel :
ja pershembull un sot hera e pare qe kur ka fillu shkolla qe kam ardhe ne shtepi kaq heret ,
se nuk kisha lek ne cel ,
dhe se dija nga kishin ik per kafe ato ropt e shkolles sime!
keshtu qe ja futa rruges per ne shtepi !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   15/2/2008, 3:42 pm

dashka permbysur ndonje gje me kete rast...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   15/2/2008, 5:36 pm

aspak nuk ndikon por eshte i domosdoshem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: