ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
didi

avatar

Numri i postimeve : 98
Age : 27
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   21/2/2008, 7:37 pm

ndikon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   23/2/2008, 12:01 pm

si te dush ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   24/2/2008, 4:21 pm

ndikon shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   14/3/2008, 5:19 pm

ndikon shuuuuum,sdo kishte kuptim pa cel,pastaj mjere postieret po te mos kishte cell se do shkruheshin me mijra letre.po dhe adoleshentet kan ndikuar ne jeten e celit.3 cel kam prish vetem kte vit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   16/3/2008, 1:53 pm

eshte bere celi mjet i domosdoshem. harrojme dhe floket pa krehur dhe cel ne shpi se harrojme. naten poshte jastikut, edhe kur shkojme ne banjo e marrim me vete. megjithate shyqyr po i ulet pak ndikimi, se sic tha dhe marsini tani po i hapim syte nga neti...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 28
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   18/3/2008, 3:40 pm

ndikon me shum kur vjedhim celin e babit.,haha
eshte bere i domosdoshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   18/3/2008, 4:53 pm

PO NDIKON SHUME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   18/3/2008, 5:12 pm

pablo_escobar shkruajti:
ndikon me shum kur vjedhim celin e babit.,haha
eshte bere i domosdoshem
quhet huazim, jo vjedhje.
per temen, cel ndikon, eshte i rendesishem se mund te flasesh me njerez qe i do shume, por dhe me ato qe te bezdisin, dhe ste len rehat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 28
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   21/3/2008, 3:57 pm

Mikona shkruajti:
pablo_escobar shkruajti:
ndikon me shum kur vjedhim celin e babit.,haha
eshte bere i domosdoshem
quhet huazim, jo vjedhje.
per temen, cel ndikon, eshte i rendesishem se mund te flasesh me njerez qe i do shume, por dhe me ato qe te bezdisin, dhe ste len rehat
MOS MA MERRNI D..............PER DOBESI ,MIR?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   21/3/2008, 4:00 pm

HA HA HA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhek_danielNumri i postimeve : 64
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   19/8/2008, 12:40 am

www.xat.com/loved_kill ejani ne catin me fantastik ku mund te kaloni disa caste te bukura ju mirepresim me kenaqesi? nga nje adoleshent i hamet dakli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mendoni se celi ndikon ne jeten e adolesheteve? si?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: