ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   8/2/2008, 8:32 pm

secila ka rendesin e vete po r ajo qe dominon me shume nga gjithcka eshte personaliteti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   8/2/2008, 8:46 pm

VARET. NDONJEHERE ANEN FIZIKE NDONJEHERE ANEN SHPIRTERORE. T'I KETE TE DYJA MIRE, NUK ESHTE KEQ.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bloom

avatar

Numri i postimeve : 76
Age : 28
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   8/2/2008, 10:20 pm

ana fizike eshte prezantimi i pare qe ne kemi me cdo jeri parandaj normal qe vleresohet.po nuk e ve asnjehete para anes shpirterore dhe sidomos intelektuale.nuk me pelqen te shoqerohem me njerez qe nuk dine te lidhin dy fjale.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   8/2/2008, 11:16 pm

ana fizike eshte e rendesishme per prezantim!
pastaj ana shpirterore do vleje per vazhdimin e shoqeris me dike !
se per vete me rob acarues sdu me pas shoqeri !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   9/2/2008, 1:11 am

Fiziku ben prezantimin e pare, por ka njerez qe "te bie te fiket ti shohesh" dhe po te besh pese min muhabet me ato do tja fusesh vrapi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   9/2/2008, 1:43 am

jam dakort me fefen . ana shpirterore eshte me e rendesishme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   9/2/2008, 1:46 am

anen shpirterore vleresoj me shume,fiziku uuuuuu eshte shume larg,ka shume gjera te tjera te nje adoleshent qe duhen vleresuar perpara tij.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   9/2/2008, 3:17 am

epo kur shofim njerez, nuk leme gje pa i komentuar, po kot sa per qef, se per te rendsishme, pamja seshte fare per mu nqs do me te vertete te njohesh nje NJERI dhe jo dike te bukur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   11/2/2008, 9:20 pm

JAM DAKORT ME TY
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   13/2/2008, 12:56 pm

une te dyja do me pelqente ti kishte.por s'mund te vleresoja nje yll shpirtkeq apo jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   13/2/2008, 1:25 pm

ke te drejte Very Happy:D lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   13/2/2008, 8:08 pm

Flm per konfirmimin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhen shefi

avatar

Numri i postimeve : 60
Age : 27
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   14/2/2008, 11:39 pm

UN VLERESOJ ANEN SHPIRTERORE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   15/2/2008, 10:40 pm

e xhen shefi sa sentimental je re??????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   16/2/2008, 4:59 pm

te merr ne qafe Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
didi

avatar

Numri i postimeve : 98
Age : 27
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   21/2/2008, 7:26 pm

anen shpirterore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 27
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   14/3/2008, 5:04 pm

si fillim kur se njef tjetrin normalisht do vlersosh anen fizike pastaj anen shpirterore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
PIKASONumri i postimeve : 103
Age : 27
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   15/3/2008, 8:29 pm

ana fizike eshte teper e rendesishme per mua por dhe ajo shpirterore nuk mbetet pas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   18/3/2008, 12:51 pm

per tu terhequr nga nje njeri fillimisht pamja e jashte eshte kryesore, por nese nga brenda ky njeri eshte bloz, te keqen e bukurise qe ke mi....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
armelaNumri i postimeve : 75
Age : 26
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   21/3/2008, 3:08 pm

te dyja jane te nderthuara ngushte me njere-tjetren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   21/3/2008, 3:16 pm

El_ninjo shkruajti:
si fillim kur se njef tjetrin normalisht do vlersosh anen fizike pastaj anen shpirterore
si bejne te gjithe cunat me gocat... po dhe ne gocat siua lem manget... :bravo:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 27
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   21/3/2008, 3:36 pm

armela shkruajti:
te dyja jane te nderthuara ngushte me njere-tjetren
nga e ke zbuluar ti moj armela apo e ke ven re te ndonje "djale"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   21/3/2008, 3:49 pm

DJEMTE THEM SE ANEN FIZIKE NE FILLIM PASTAJ ATE SHPIRTERORE TEK VAJZAT
PO DHE UNA ANEN FIZIKE VLERSOJ NE FILLIM PASTAJ ATE SHPIRTERORE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PIKASONumri i postimeve : 103
Age : 27
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   21/3/2008, 9:54 pm

SECILA KA PESHEN E VET
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   23/3/2008, 4:23 pm

NJERIU PERB NGA KETO DY ANE ,DHE TE DYJA JANE SHUME TE RENDESISHME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: