ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
armelaNumri i postimeve : 75
Age : 26
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   31/3/2008, 3:26 pm

del piero shkruajti:
armela shkruajti:
te dyja jane te nderthuara ngushte me njere-tjetren
nga e ke zbuluar ti moj armela apo e ke ven re te ndonje "djale"
epo ku i dihet pse u bere kurioz ti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 26
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   31/3/2008, 3:55 pm

e di une pse u be kurjoz ai
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
armelaNumri i postimeve : 75
Age : 26
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   31/3/2008, 4:05 pm

here pse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 26
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   31/3/2008, 4:21 pm

mir po ti pse u bere kurjoze ta dish
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   31/3/2008, 6:56 pm

devil princess shkruajti:
DJEMTE THEM SE ANEN FIZIKE NE FILLIM PASTAJ ATE SHPIRTERORE TEK VAJZAT
PO DHE UNA ANEN FIZIKE VLERSOJ NE FILLIM PASTAJ ATE SHPIRTERORE

oj goc e keqe Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kataklizma

avatar

Numri i postimeve : 42
Age : 27
Registration date : 06/03/2008

MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   6/4/2008, 8:26 pm

armela shkruajti:
del piero shkruajti:
armela shkruajti:
te dyja jane te nderthuara ngushte me njere-tjetren
nga e ke zbuluar ti moj armela apo e ke ven re te ndonje "djale"
epo ku i dihet pse u bere kurioz ti?
u bera dhe une kurioz moj armela na e trego edhe neve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
armelaNumri i postimeve : 75
Age : 26
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   7/4/2008, 12:07 pm

kataklizma shkruajti:
armela shkruajti:
del piero shkruajti:
armela shkruajti:
te dyja jane te nderthuara ngushte me njere-tjetren
nga e ke zbuluar ti moj armela apo e ke ven re te ndonje "djale"
epo ku i dihet pse u bere kurioz ti?
u bera dhe une kurioz moj armela na e trego edhe neve
nuk eshte nevoja ta dish
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kataklizma

avatar

Numri i postimeve : 42
Age : 27
Registration date : 06/03/2008

MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   7/4/2008, 2:05 pm

[quote="armela"]
kataklizma shkruajti:
armela shkruajti:
del piero shkruajti:
armela shkruajti:
te dyja jane te nderthuara ngushte me njere-tjetren
nga e ke zbuluar ti moj armela apo e ke ven re te ndonje "djale"
epo ku i dihet pse u bere kurioz ti?
u bera dhe une kurioz moj armela na e trego edhe neve
nuk eshte nevoja ta dish[/quoteta thash dhe me lart thjesht per kuriozitet jo per gje tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   24/4/2008, 11:23 am

te dyja kane rendesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
tek nje adoleshent vlersoni me shume anen fizike apo shpirterore?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: