ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 cilin genjeni me shpesh dhe pse?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   8/2/2008, 8:33 pm

nje shokun tim sepse e meriton lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   8/2/2008, 8:49 pm

KURSE UNE GENJEJ NJE NGA SHOQET E MIA ME TE NGUSHTA, SEPSE ME PELQEN KUR AJO I HA GJITHMONE GENJESHTRAT E MIA.(S'KA DITE TE MOS E KEM GENJYER) Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bloom

avatar

Numri i postimeve : 76
Age : 28
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   8/2/2008, 10:15 pm

e gjora ajo shoqja jote e ngushte mi tajla.po si e quan veten shoqe e ngushte ti pra me ate?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bloom

avatar

Numri i postimeve : 76
Age : 28
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   8/2/2008, 10:16 pm

nuk me pelqen te genjej thjesht nuk tregoj ose nuk flas fare.kam frike se e di qe genjeshtra del gjithmone.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   8/2/2008, 11:04 pm

mamin!
se perdite le ore ose kam ore bosh!
dhe i them pata 6 ore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   9/2/2008, 1:09 am

Mamin. Kam dy muaj qe per ate nuk marr asnje note ne mesime se po tia them notat nuk ka me internet dhe dalje nga shtepia.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   9/2/2008, 1:44 am

haha edhe un mamin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   9/2/2008, 3:22 am

Une nuk para genjej. Me mire si them fare gjerat. Po ndonjehere genjej dhe veten sepse jam ca tip optimist, po ska gje, me mire kshu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   9/2/2008, 11:34 am

une genjej te tjeret, te tjeret me genjejne mua dhe keshtu te gjithe genjejme njeri-tjetrin...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   11/2/2008, 9:02 pm

O MI BLOOM KE THENE NJE GJE SHUME TE RRALLE. PERDERISA E KAM SHOQE TE NGUSHTE NUK I THEM GENJESHTRA TE KEQIJA,PERKUNDRAZI. DHE PASTAJ SHUME SHPEJT IA THEM PRAPE VETE PA PRIT TE DALI GENJESHTRA KESHTU QE IA KE FUT KOT ASAJ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   11/2/2008, 9:22 pm

faktikisht dhe une e genjej ndonjehere mamin per shkollen dhe rralle per budallalleqe te tjera edhe ne shumicen e rasteve s'ia hedh paq.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   12/2/2008, 12:16 am

po shyqyr moj Xhes qe e le nj replike se ke nje muaj qe je regjistruar. Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   12/2/2008, 12:22 am

ne shumicen e rasteve genjeshtrat i kam ne forme shakaje,dmth qe e tregoj vete te verteten nese te tjeret e besojne ate qe them.ndersa per gjera serioze nuk me pelqen te genjej dhe ne fakt nuk e bej shpesh vetem po te jete me te vertete e nevojshme(tani njerez jemi)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   12/2/2008, 6:37 pm

KUJDES ME ATO QE SHKRUAN O ELD SE DO TE TE KUNDERSHTOJE BLOOM.
TAMAM/: NJEREZ JEMI. GENJESHTRAT PRANDAJ KANE DALE,PER TU THENE.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   13/2/2008, 12:43 pm

atehere kur s'do ta lendosh dike me te verteten edhe mund ti thuash genjeshter.eshte e nevojshme mendoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bloom

avatar

Numri i postimeve : 76
Age : 28
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   14/2/2008, 1:04 am

qe kur je bere parashikuese ti mi tajla?une replikoj atehere kur dua une dhe jo kur duan te tjeret.dhe sa per ate gjene e rralle qe kisha thene thjesht me beri pershtypje ajom qe kishe thene ti.sqarimi qe i b re ti ishte ndryshe.po them se kam te drejte per ca shkruajta edhe pse ajo shoqja e ngushte eshte njeriu qe ti do me shume nga shoqeria dhe te tjeter i urren te gjithe.te kujtohet kjo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   14/2/2008, 1:25 am

na urren te gjitheve eeeeeeeeee??? HaHA edhe kete e paske thene mi tajla. Hajd shnet se mend ju kane lane.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   14/2/2008, 6:13 pm

PSE I KTHEHESH GJERAVE TE SHKUARA PRAPE. SIKUR ISHTE HARRUAR APO JO?
NEJSE TI BEJ CFARE TE DUASH. UNE STE KAM KUJTUAR NDONJE GJE TY NGA ATO QE KE THENE.(PASTAJ GJITHMONE UNE FAJTORE PER TY SEPSE I KTHEHESH VETE KOHERAVE TE SHKUARA). UNE KAM 2 SHOQE TE NGUSHTA. OK? MEGJITHESE" NJERA ME KA BERE DALJE"
PO KJO? HE TE KUJTOHET CFARE ME THE?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   14/2/2008, 8:37 pm

ti kthehemi temes(te bej pak si moderator dhe une) ma shume genjej ato te shpis per shkollen, kete vit kisha 2 muj qe i thoja skam marre note se kisha dy 5 dhe dy 6
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   15/2/2008, 3:01 am

hera e par qe e ben detyren qe ke Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   15/2/2008, 10:39 pm

me mire vone se kurre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   16/2/2008, 4:59 pm

futju punes ime Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   16/2/2008, 5:29 pm

gjithmone genjej ata te shpise ne lidhje me shkollen. per notat dhe per oret bosh qe nuk iki ne shtepi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rebel

avatar

Numri i postimeve : 16
Age : 26
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   16/2/2008, 7:32 pm

une me shpesh genjej shoqet e klases
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   16/2/2008, 9:44 pm

NUK QUHEN GENJESHTRA ATO TE TUAT SE ASNJE NUK TE BESON. DHE KUR THUA TE VERTETEN TANI STE BESOJME ME. APO JO MOTRA??? Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cilin genjeni me shpesh dhe pse?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: