ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 cilin genjeni me shpesh dhe pse?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   17/2/2008, 6:51 pm

CA NUK DUROJE TI??? MOTRA PRANDAJ ESHTE, PER TE THENE TE VERTETEN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   18/2/2008, 2:23 am

ok ok se e kuptova gabim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhek_danielNumri i postimeve : 64
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   18/2/2008, 6:28 pm

po bashkohem me mendimin tend xhesi
sepse edhe une e genjej mamin sa here sepse pi duhanin ajo seshte
e sigurt ,dhe disa raste nxjerr pretekste per te mos e lenduar
se i biri saj helomeht me nje helm te tille sic eshte duhani
me dhmbset ndonje here
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
didi

avatar

Numri i postimeve : 98
Age : 27
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   21/2/2008, 7:19 pm

babin e genjej shum dark per dark
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 27
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   14/3/2008, 5:02 pm

normal qe zyshat genjej me shpesh se na detyrojn me genjy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
PIKASONumri i postimeve : 103
Age : 27
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   15/3/2008, 9:01 pm

zyshat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   16/3/2008, 2:04 pm

mamin, dhe te gjithe ne pergjithesi, atehere kur duhet, pervec motres
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 27
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   16/3/2008, 5:41 pm

me teper genjej pablo escobarn, sepseai vet na ka mesuar si genjehet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 27
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   17/3/2008, 1:40 am

Mikona shkruajti:
mamin, dhe te gjithe ne pergjithesi, atehere kur duhet, pervec motres
perse e rren mamin ti mikona , dhe ke tjeter rren dhe perse nuk e rren motren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   17/3/2008, 2:43 am

mamin, kur na e do puna edhe e genjejme, te tjere pastaj genjejme plot, car kuptimi do kishte pastaj, ndersa me motren jam gjithmone e sinqerte. gjerat jane reciproke, perfshire ty i dashur del piero
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 27
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   17/3/2008, 2:45 am

na ke cmend fare me ato qe ke then . por neser do te vij te shtepia jote dhe do ti them mamit tend qe e genjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   17/3/2008, 2:49 am

me gjithe qef, ta dish qe do me besoje mua, si ty mund ti shkojne plot... haha po te paralajmeroj te kesh kujdes, ajo eshte pak si shume "mama"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 27
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   17/3/2008, 2:51 am

e ke fjalen se mos rreh dhe na shkul floket si ka bere me te tjeret.hahahahhahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   17/3/2008, 2:52 am

me ke te tjere?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 27
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   17/3/2008, 2:53 am

me ato te tjeret qe permende ti me larte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 26
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   17/3/2008, 2:55 am

po na dalin gocat esinqerta,genjeshtare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 27
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   17/3/2008, 2:57 am

madrit shkruajti:
po na dalin gocat esinqerta,genjeshtare.
per cin e ke fjalen o madrit se te e 2a ka dhe vajza te mira si armela
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   17/3/2008, 2:57 am

urdhero madrit?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   17/3/2008, 2:58 am

ua po flm per konsideraten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   17/3/2008, 2:58 am

lum si une per shoqerine qe kam!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   17/3/2008, 2:59 am

me ka pare zoti!!! po ti madrit cne ne kto konkluzione?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 27
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   17/3/2008, 2:59 am

ke ke shok ti moj mikona
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 26
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   17/3/2008, 2:59 am

une flas per ato qe jan ne linj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 27
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   17/3/2008, 3:00 am

po po ndenji me del pieron ashtu do te thot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 26
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   17/3/2008, 3:01 am

por me ato qe po lexoj po flas, i nxorre vet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cilin genjeni me shpesh dhe pse?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: