ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 cilin genjeni me shpesh dhe pse?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   17/3/2008, 3:30 am

paske burime koti ti, te gjitha te gabuara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 27
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   17/3/2008, 3:31 am

te gabuara se te djegin ty prandaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   18/3/2008, 11:20 am

genjej nje goce,gjithmone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   18/3/2008, 11:23 am

del piero shkruajti:
kur bie shi se kam ftohte . po ti nuk po flen me mamin
me mamin tend per fat te keq fle une per te bere qejfin ty se te kam shok,mos genje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   18/3/2008, 12:47 pm

genjej ndonje person per te dal nga situata por prape e them te verteten pastaj....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   20/5/2008, 10:14 pm

genjej ndonjehere per te dal nga situata..ne kte rast ( pra per te dal nga situata) genjej gjith te tjeret pervec nje personi,,ate nuk e genjej dot per asgje...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   21/5/2008, 12:16 am

veten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 23
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   22/5/2008, 1:03 pm

Veten...pfff...spra genjej rob...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: cilin genjeni me shpesh dhe pse?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cilin genjeni me shpesh dhe pse?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: