ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 cilit do te donit ti kerkoni falje?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: cilit do te donit ti kerkoni falje?   8/2/2008, 8:34 pm

vetem mamit sepse e di qe e kam tepruar ndonjehere me mendimet e mia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   8/2/2008, 8:51 pm

TE GJITHE ATYRE QE I KAM MERZITUR. (E BEJ SHPESH KETE GJE Sad )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   8/2/2008, 9:58 pm

hah se mendojha se i merzit shpesh njerzit se ne forum je shume e mire Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bloom

avatar

Numri i postimeve : 76
Age : 28
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   8/2/2008, 10:05 pm

duhet ti kerkoj falje mamit tim sepse edhe un si rexhi shpesh here e merzis me mndimet e mia.po ajo eshte aq e mire sa arrin te me beje mua te kuptoj gabimin.per te tjere duhet te me kerkojne falje dhe jo te kerkoj sepse asnjehere nuk perpiqem ti merzis apo lendoj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   8/2/2008, 11:27 pm

perderisa sme vjen ndonje ndermend tani , dmth asnjerit !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   8/2/2008, 11:30 pm

SKAM pse ti kerkoj falje askujt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   9/2/2008, 1:14 am

Nuk i kerkoj falje asnjerit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   9/2/2008, 1:40 am

deri tani skam kujt ti kerkoj falje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   9/2/2008, 3:29 am

I kerkoj falje shoqerise time te ngushte, sepse ndonjehere nuk e shpreh se sa shume i vleresoj dhe dua ti kem gjithmone prane.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   9/2/2008, 11:28 am

zakonisht kerkohet falje kur e ndjen ta besh ate gje. me ka ndodhur shpesh te kerkoj per persona te ndryshem....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   11/2/2008, 9:12 pm

O REXH NUK TE THASHE QE JAM E KEQE.
TE TJERET MERZITEN SHUME SHPEJT ME MUA PER GJERA TE KOTA, JO SE DUA UNE T'I MERZIS. DHE MEGJITHESE NUK KAM FAJ SE KAM PROBLEM TE THEM ME FAL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   11/2/2008, 9:14 pm

TI BLOOM NDOSHTA NUK E KUPTON QE I MERZIT APO LENDON TE TJERET. OK?
KUR TI VETE NUK KERKON FALJE S'KE SE SI TE KERKOSH TE TE KERKOJNE FALJE TE TJERET.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   12/2/2008, 1:02 am

po kjo bloom kush eshte??? e njef ti?? Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   12/2/2008, 6:47 pm

S'KA RENDESI E NJOH APO JO. OK?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   13/2/2008, 12:42 am

ok avash mos na u nxe.... ok?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 27
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   13/2/2008, 12:46 pm

mos u zini ju te dy tani,mos devijoni nga tema.haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   13/2/2008, 1:28 pm

po pra

p.s e beke shume mire punen e moderatorit ti xhes Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   13/2/2008, 1:34 pm

TE GABOSH ESHTE NJEREZORE POR TE FALESH ESHTE HYJNORE - THOTE BOTA...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   13/2/2008, 2:24 pm

tajla shkruajti:
TE GJITHE ATYRE QE I KAM MERZITUR. (E BEJ SHPESH KETE GJE Sad )
shume shpesh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bloom

avatar

Numri i postimeve : 76
Age : 28
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   14/2/2008, 12:56 am

e drjet tajla mos u nxeh.pastaj ti e di shume mire qe une nuk e kam per turp te kekoj falje kur e kam gabim dhe kete e kam bere.pastaj aq here sa jam lenduar une nuk ka kuptim sa falja me.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 27
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   14/2/2008, 5:10 pm

duhet te hyj dhe une te ai grupi moderatoreve me duket?(shaka)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   14/2/2008, 5:59 pm

KUSH JU THA JUVE QE U NXEVA UNE???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 27
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   14/2/2008, 10:14 pm

nuk je nxef mi goc.s'ke temp.fare keto thone je nxef.ti je akull
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhen shefi

avatar

Numri i postimeve : 60
Age : 27
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   14/2/2008, 11:37 pm

ATYRE QE I KAM ACARUAR SHUME PO TE JEN NJEREZ TE RENDESISHEM JO KOT {HAHAHA}
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   15/2/2008, 2:56 am

xhesib shkruajti:
duhet te hyj dhe une te ai grupi moderatoreve me duket?(shaka)

nuk eshte ide e keqe lol Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cilit do te donit ti kerkoni falje?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: