ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 cilit do te donit ti kerkoni falje?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   15/3/2008, 12:23 pm

PO PRA PO JU VETEM BUDALLIQE BENI PRANAJ DUHET TE THONI ME SHUME ME FAL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   18/3/2008, 12:54 pm

per momentin nuk e ndjej veten se kam bere ndonje gje qe te kerkoj falje, jam rehat....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   18/3/2008, 1:35 pm

do ti kerkoja falje qenit tim se i bertita sot ne mengjes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 24
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   20/3/2008, 1:48 pm

Familjes qe e mrz shpesh me punen e internetin ne shpi qe rri ne 4 te mengjesit ndonjehere....
gjithe cunave qe kam share edhe pse e meritoshin Razz
dhe i kerkoj sh falje A-se qe nuk e takova ate dite Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   20/3/2008, 4:14 pm

UNA MACES SE E LASHE PA BUKE SOT NE MJES
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PIKASONumri i postimeve : 103
Age : 28
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   21/3/2008, 10:00 pm

ASKUJT SKAM BERE ASGJE PER TU PENDUAR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 28
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   23/3/2008, 4:21 pm

FAMILJES TIME.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
stigmataNumri i postimeve : 39
Age : 30
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   23/3/2008, 6:10 pm

deri tani askujt ndoshta me von si dihet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   23/3/2008, 8:47 pm

keto kohet e fundit asnjerit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 28
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   23/3/2008, 8:48 pm

elda shkruajti:
keto kohet e fundit asnjerit
as une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   23/3/2008, 8:49 pm

vetm ate qe do te lendoja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 24
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   17/4/2008, 4:15 pm

Askujt....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   17/4/2008, 8:36 pm

deri tani...........asnjerit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
just myself

avatar

Numri i postimeve : 52
Age : 29
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   18/4/2008, 4:46 pm

un tkerkoj falje?as qe e coj neper men ka te tjere qe duhet tme kerkojn mu te falme un sja prish njeriu jam i mire me tgjithe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   19/4/2008, 12:21 am

hihi i kerkoj falje motres time per nje shaka qe i bera po qe i kaloi pemasat e shakase
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 28
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   24/4/2008, 11:24 am

se kam zakon te kerkoj falje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
armelaNumri i postimeve : 75
Age : 27
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   24/4/2008, 1:00 pm

pablo_escobar shkruajti:
se kam zakon te kerkoj falje
une besoj se nje personi duhet ti kerkosh te falur edhe pse se ke ne zakon te kerkosh te falur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Totti

avatar

Numri i postimeve : 2
Age : 26
Registration date : 24/04/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   24/4/2008, 2:17 pm

falje do ti kerkoja vetem vetes time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kataklizma

avatar

Numri i postimeve : 42
Age : 28
Registration date : 06/03/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   28/4/2008, 5:24 pm

armela shkruajti:
pablo_escobar shkruajti:
se kam zakon te kerkoj falje
une besoj se nje personi duhet ti kerkosh te falur edhe pse se ke ne zakon te kerkosh te falur
kush te kerkoi mendim ty moj armela , pastaj falje vetem mamatoret kerkojne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   15/5/2008, 10:01 pm

i kerkoj falje Santucos qe e merzit ndonjehere,por duhet ta dije qe e bej padashje,dhe pse eshte ai qe me merzit i pari Razz (kshu qe ti lali kthe pergjigje te kjo tema,,,hahaha)
I kerkoj falje dhe shoqes time te ngushte qe nuk e kam mar ne tel qe kur kam ardhur ne USA,po jo se e kam harruar,sepse me mungon shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuume,po ashtu eshte puna,prandaj se kam mar,, Very Happy Very Happy nejse,i puc shuuuuuuuuuuume folt te dy dhe u them qe i dua shume shume. :perqafim: :kiss:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SANTUCO

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 28
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   15/5/2008, 11:21 pm

un jam tip qe skerkoj falje po meqe kemi dhe temen sot po i kerkoj falje te dashures time qe e merzit ndonjehere dhe i them qe e bej pa dashje,sepse ti e di qe un te dua me shum nga cdo gje dhe mos dysho kurre te une per kte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 24
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   22/5/2008, 1:08 pm

ASKUJTTTTT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   31/5/2008, 12:20 am

vetes, qe e genjej shpesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   2/6/2008, 5:05 pm

mamit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   2/6/2008, 9:51 pm

JennY_Valo shkruajti:
mamit
pse??? Question Question Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: cilit do te donit ti kerkoni falje?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cilit do te donit ti kerkoni falje?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: