ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 nese shoqa/shoku juaj cdo dite e me shume varet nga droga dhe e tepron me alkolin cdo te benit?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: nese shoqa/shoku juaj cdo dite e me shume varet nga droga dhe e tepron me alkolin cdo te benit?   8/2/2008, 8:35 pm

do mundohesha ta ndimoja e di qe do me merrte inat por do ti drejtohesha familjes se tij njekohesish do ti rrija prane sa te mundja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese shoqa/shoku juaj cdo dite e me shume varet nga droga dhe e tepron me alkolin cdo te benit?   8/2/2008, 11:37 pm

do i rrija me afer dhe sdo e lija te bente ato huqe !
gjera qe kapercehen ne kte moshe!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese shoqa/shoku juaj cdo dite e me shume varet nga droga dhe e tepron me alkolin cdo te benit?   9/2/2008, 11:19 pm

do ti qendroja afer dhe do tu mundoja ti ndryshoja mendje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bloom

avatar

Numri i postimeve : 76
Age : 28
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese shoqa/shoku juaj cdo dite e me shume varet nga droga dhe e tepron me alkolin cdo te benit?   14/2/2008, 1:53 am

NJE SHOKU IM DIKUR KISHTE PROBLEME ME AKLOOLIN SEPSE PINTE SHUME.ISHTE SHUME E RENDE PER MUA TA SHIKOJA ASHTU DHE PEPIQESHA TI QENDROJA PRANE.NUK DOJA TI TREGOJA FAMILJS SE TIJ SE MOS ME MERRTE INAT.SHYQYR QE HOQI DORE SE NUK E DI CA DO KISHA BERE.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese shoqa/shoku juaj cdo dite e me shume varet nga droga dhe e tepron me alkolin cdo te benit?   14/2/2008, 8:58 pm

s' besoj te kete qene vertet i varur prej alkoolit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
didi

avatar

Numri i postimeve : 98
Age : 27
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese shoqa/shoku juaj cdo dite e me shume varet nga droga dhe e tepron me alkolin cdo te benit?   25/2/2008, 6:47 pm

po mu pse nuk me ndihmon njeri??????????????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese shoqa/shoku juaj cdo dite e me shume varet nga droga dhe e tepron me alkolin cdo te benit?   26/2/2008, 4:18 pm

paske nevoje per ndihme ti??? Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
didi

avatar

Numri i postimeve : 98
Age : 27
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese shoqa/shoku juaj cdo dite e me shume varet nga droga dhe e tepron me alkolin cdo te benit?   26/2/2008, 7:37 pm

nuk kam me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese shoqa/shoku juaj cdo dite e me shume varet nga droga dhe e tepron me alkolin cdo te benit?   26/2/2008, 9:02 pm

hallall
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese shoqa/shoku juaj cdo dite e me shume varet nga droga dhe e tepron me alkolin cdo te benit?   29/2/2008, 8:50 pm

Cfardolloj gjeje qe do ishte ne dorem time do e beja pa hezituar per as edhe i moment.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese shoqa/shoku juaj cdo dite e me shume varet nga droga dhe e tepron me alkolin cdo te benit?   29/2/2008, 9:14 pm

bravo :bravo:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese shoqa/shoku juaj cdo dite e me shume varet nga droga dhe e tepron me alkolin cdo te benit?   29/2/2008, 9:54 pm

do i bashkohesha dhe une atij :qesh me lot:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ferrari

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 02/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese shoqa/shoku juaj cdo dite e me shume varet nga droga dhe e tepron me alkolin cdo te benit?   29/2/2008, 9:57 pm

Edhe une i mbeshtetem mendimit te Gretes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese shoqa/shoku juaj cdo dite e me shume varet nga droga dhe e tepron me alkolin cdo te benit?   2/3/2008, 4:45 am

dhe une po bashkohem me ju!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhek_danielNumri i postimeve : 64
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese shoqa/shoku juaj cdo dite e me shume varet nga droga dhe e tepron me alkolin cdo te benit?   4/3/2008, 5:54 pm

thjesht do tu mundoja qe ta afroja me shum mbas vetese dhe ta largoja nga ai ves
dhe nga ato qe ja kane futur ne gjak kaq mund te beja per ate njeri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese shoqa/shoku juaj cdo dite e me shume varet nga droga dhe e tepron me alkolin cdo te benit?   4/3/2008, 5:57 pm

bashkohem dhe une me mendimet e parafolesve....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese shoqa/shoku juaj cdo dite e me shume varet nga droga dhe e tepron me alkolin cdo te benit?   4/3/2008, 6:05 pm

jurgeni shkruajti:
bravo :bravo:
flm per mbeshtetjen ti edhe personave poshte teje. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese shoqa/shoku juaj cdo dite e me shume varet nga droga dhe e tepron me alkolin cdo te benit?   18/3/2008, 11:01 pm

jam po une, sigurisht qe do ti ndihmoja, jam njeri qe ndihmoj kot jo me plot....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese shoqa/shoku juaj cdo dite e me shume varet nga droga dhe e tepron me alkolin cdo te benit?   18/3/2008, 11:04 pm

AI_CUNI_ATJE shkruajti:
jam po une, sigurisht qe do ti ndihmoja, jam njeri qe ndihmoj kot jo me plot....
:bravo:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese shoqa/shoku juaj cdo dite e me shume varet nga droga dhe e tepron me alkolin cdo te benit?   20/3/2008, 7:48 pm

AI_CUNI_ATJE shkruajti:
jam po une, sigurisht qe do ti ndihmoja, jam njeri qe ndihmoj kot jo me plot....
e kisha fjalen per kurgenin dhe personat qe kane shkruar poshte jurgenit qe perfshihesh dhe ti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese shoqa/shoku juaj cdo dite e me shume varet nga droga dhe e tepron me alkolin cdo te benit?   20/3/2008, 11:01 pm

NUK E DI KAM CA SHOKE QE VAREN NGA KETO POR NUK E DI CA TE BEJ????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese shoqa/shoku juaj cdo dite e me shume varet nga droga dhe e tepron me alkolin cdo te benit?   29/3/2008, 12:09 am

kush jan kto e meg??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese shoqa/shoku juaj cdo dite e me shume varet nga droga dhe e tepron me alkolin cdo te benit?   29/3/2008, 11:38 am

PO TY CTE DUHET CTE INTERESON
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese shoqa/shoku juaj cdo dite e me shume varet nga droga dhe e tepron me alkolin cdo te benit?   30/3/2008, 5:56 pm

ue i pyetje ti besh ksaj kte pergjigje te kthen gjithmon Evil or Very Mad Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese shoqa/shoku juaj cdo dite e me shume varet nga droga dhe e tepron me alkolin cdo te benit?   30/3/2008, 7:35 pm

PO CA DO TE THEM TY UNA KOT PPPFFF
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: nese shoqa/shoku juaj cdo dite e me shume varet nga droga dhe e tepron me alkolin cdo te benit?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
nese shoqa/shoku juaj cdo dite e me shume varet nga droga dhe e tepron me alkolin cdo te benit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: