ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?   8/2/2008, 8:40 pm

me bukur se tani ,ne universitet dhe me te dashur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?   8/2/2008, 9:00 pm

NUK E IMAGJINOJ DOT PER MOMENTIN. ME DUKET SHUUUME LARG PAS 5 VJETESH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bloom

avatar

Numri i postimeve : 76
Age : 28
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?   8/2/2008, 10:07 pm

pas 5 vjetesh??????eshte shume larg po do te doja te isha ne shkolle te larte te jetoja me disa shoqe dhe te kisha prane njeri qe te me kuptonte, me donte dhe vleresonte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?   8/2/2008, 11:03 pm

22 vjec
akoma me shoqerin qe kam (se nuk e leshoj lol) dhe te tjere qe do kem njohur ne vite !
ku , si ....... nuk e di!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?   9/2/2008, 1:07 am

Pas pese vjetesh?
Ne universitet. Me mendime ndryshe nga sot. Me arsyetim tjeter dhe kendveshtrim te rinovuar per jeten. Me i sigurt dhe do zoti deri atehere ta kem shpalosur gjenine qe fshehet brenda meje, sepse thuhet se brenda cdo individi ka nje talent ose pasion te cilin ai duhet ta zbuloje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?   9/2/2008, 1:45 am

ne universitet (ne tr ose ne bullgari) duke mesuar dhe duke ber qef njekohesisht Razz:P:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?   9/2/2008, 3:19 am

jo ne elbasan (per shkolle), rrethuar me shoqeri, me dashuri, me sukses, ishalla!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?   9/2/2008, 11:08 pm

:lutje:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?   14/2/2008, 8:44 pm

jo ne elbasan me siguri,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
didi

avatar

Numri i postimeve : 98
Age : 27
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?   21/2/2008, 7:24 pm

jemi sjemi gjall
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?   22/2/2008, 12:26 am

UNE I BIE TE JEM 25 VJEC UHUUUUUUUUUUUU SA I MADH.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?   22/2/2008, 1:12 am

u plake
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?   28/2/2008, 5:08 pm

Si? E imagjinoj shume ndryshe nga cjame tani. KU? Ne nje vend tjeter elbasanit, ME ke? Nuk e di. Shpresoj qe tjem mire me kedo qe do jem dhe kudo qe do jem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ferrari

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

MesazhTitulli: Re: si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?   28/2/2008, 6:47 pm

Them se do jem shume ndryshe nga tani, mendoj se do jem ne amerikeose Itali per studime dhe duke folur me shoqerine nga maja e Amerikes dhe e Italise
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?   10/3/2008, 5:51 pm

eeeeeeee, 5 vjet....
ne universitet per arkitekture, ne vitin e 3, shume e dashuruar, me nje te dashur shume simpatik dhe shume me e lire dhe e lumtur se tani...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 28
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?   11/3/2008, 10:40 pm

ne rome per mjekesi ose ne rastin me te keq per regjisure ne akademine e arteve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 28
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?   11/3/2008, 10:41 pm

shpresoj te mos me marre malli per keto kohe qe po kaloj tani........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?   12/3/2008, 12:25 am

pablo_escobar shkruajti:
shpresoj te mos me marre malli per keto kohe qe po kaloj tani........
ah lol sa do te mari malli....po metgjithate ske cte besh ....te uroj suksese lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?   14/3/2008, 5:09 pm

pas 5 vjetesh....nuk shokoj filxhanin qe tju them se ku dhe si do jem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 28
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?   15/3/2008, 3:46 pm

shume larg e veshtire per tu thene
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?   15/3/2008, 4:07 pm

EEEEEEEEE SHUME E VESHTIRE PER TU THENE NUK E KAM IDENE KU DO JEM!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?   15/3/2008, 4:09 pm

si sot pas 5 vjetesh do jem shum i lodhur se do kem festuar diten e veres
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?   18/3/2008, 12:51 pm

te kem mbaruar kete shkollen dhe ishalla me ndonje pune ose master...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 28
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?   23/3/2008, 4:41 pm

rexhi shkruajti:
pablo_escobar shkruajti:
shpresoj te mos me marre malli per keto kohe qe po kaloj tani........
ah lol sa do te mari malli....po metgjithate ske cte besh ....te uroj suksese lol!
SUKSESI ESHTE RELATIV,UNE PO PUNOJ PER GJERA ME AFATGJATA SE SUKSESI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
stigmataNumri i postimeve : 39
Age : 30
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?   23/3/2008, 6:05 pm

me shoqnin e vjeter Razz:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: