ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?   26/5/2008, 10:52 pm

do jem 21 vjec,do jem ne universitet per arkitekture,Yale ktu ne Konektikat ose ne ndonje universitet te Frances, dhe me dashurine e jetes time ne krah.....jam e sigurt qe kshu do ndodhi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?   26/5/2008, 10:54 pm

ne universitet, duke mesuar dhe duke ber qef me shoqerine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?   27/5/2008, 11:11 pm

uauuu jurgen, me shoqerin????
shumica ktu kan then me njeriun e zemres kurse ti me shoqerine.
hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?   29/5/2008, 12:03 am

heret akoma per njeriun e zemres.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si,ku dhe me ke e imagjinoni veten pas 5 vjetesh?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: