ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   8/2/2008, 8:41 pm

veshtire te pergjigjem por do ta mohoja e do ndahesha nga i dashuri Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   8/2/2008, 8:57 pm

NE MOSHEN QE JAM TANI,SIGURISHT QE NUK DO TA PRANOJA. GJITHASHTU DO NDAHESHA PATJETER NGA AI DHE S'BESOJ SE DO E BEJA ME NJE GJE TE TILLE. Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bloom

avatar

Numri i postimeve : 76
Age : 28
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   8/2/2008, 10:11 pm

per derisa un e e kisha zgjedhur nje njeri te cilin e doja nuk kisha pse e mohoja sepse mohoja dhe veten time.me te dashurin nuk do te ndahesha sepse si me leje si pa leje un do e takoja prandaj genjeshtra do ishte e kote.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   8/2/2008, 11:20 pm

me ka ndodh mu !
qe e moren vesh ato se i tha ajo vet !
mamit dmth se babit ska guxim ti thote njeri !
pastaj u ndam !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   9/2/2008, 1:16 am

prap me ket histori ti?
Nuk di pse me ben te qesh sa here e kujtoj?

Po ta merrnin vesh nuk do beja asgje. Do vazhdoja lidhjen edhe pse publikisht. Kot nuk kane thene edhe femrat qe eshte me mire te jesh mashkull ne ditet e sotme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   9/2/2008, 1:37 am

un do tu ndaja.

ca historie thoni ju dy?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   11/2/2008, 8:45 pm

O BLOOM AS UNE AS TI SE KEMI PROVU. KESHTU QE FLASIM KOT TE DYJA. KOHA DO E TREGOJE OK?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 27
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   11/2/2008, 9:07 pm

nuk mund ta them me siguri perderisa s'me ka ndodhur por ndoshta do e mohoja dhe do ndahesha direkt(gjoja). jo se e kam me verte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   11/2/2008, 9:08 pm

PSE E THU PRA KUR SE KE ME VERTE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   12/2/2008, 1:03 am

xhesib shkruajti:
nuk mund ta them me siguri perderisa s'me ka ndodhur por ndoshta do e mohoja dhe do ndahesha direkt(gjoja). jo se e kam me verte

mire se erdhe ne forum xhes :ne qef:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 27
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   13/2/2008, 12:37 pm

mirese te gjeta jurgen.sa per tajlen po ti e kishe me verte lart?asnjehere si dihet!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bloom

avatar

Numri i postimeve : 76
Age : 28
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   14/2/2008, 1:07 am

ke te drejte qe nuk e kemi provuar tajla po njeriu mendon per te ardhmen dhe kjo eshte nje gje qe edhe ndodh prandaj thjesht shkruajta ca dua une te bej ne nje rast te tille.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   14/2/2008, 6:19 pm

SI SHPIRT JE... Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   14/2/2008, 7:23 pm

sheqyr qe nuk po zieni me ju te dyja Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
didi

avatar

Numri i postimeve : 98
Age : 27
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   21/2/2008, 7:32 pm

un i them mamit perher(hahhahahah)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   22/2/2008, 12:23 am

e kam parasysh Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   22/2/2008, 12:24 am

JAM NE MOSHE MADHORE DHE ATO TE SHTEPISE ATE PRESIN TI BIJ NDONJEREN NE SHTEPI....HAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   23/2/2008, 11:53 am

mama nusja!!!!!lol ke filmi shqiptar "zevendesi i grave".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   29/2/2008, 11:17 pm

Tashi afer kjo eshte e sigurt qe nuk ndodh. Kur te ndodhi, them se do te jem ne ate moshe qe nuk do te duhet ta mohoj. Vetem do i thoja qe e dija reagimin e pare, prandaj nuk jua thashe qe ne fillim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   29/2/2008, 11:48 pm

ahah azrael po mamaja pastaj si te pergjigjet???????????????? Very Happy lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   1/3/2008, 1:12 am

Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   10/3/2008, 5:59 pm

nje lidhje e fshehte ne kete moshe qe jemi ne dhe ne kete kohe qe jetojme eshte mire te mos zbulohet kurre ndryshe e ke keq punen! prinderit se presin asnjehere mire, se asnjehere nuk na kuptojne...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   10/3/2008, 6:01 pm

dmth qe une sdo hiqja dore nga i dashuri, nqs e marin vesh! NQS IA VLEN KUPTOHET
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 28
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   11/3/2008, 10:36 pm

n.q.se se kane zbuluar ende prindrit uroj te mos m'i zbulojne te gjitha....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   11/3/2008, 10:41 pm

kurse 1her para ca kohesh i than mamit tim per 1 shoqen time
"adi rrin me ate gocen , del e ben etj"
1 jav moral mami mu : po te vij babi i saj , vellai , pastaj te kapin e te rrrafin ....
vetem kur i solla mamin e asaj goces mamit un ne pune haha se e kam shoqje te ngushte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: