ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   11/3/2008, 11:58 pm

HA HA
UNA ASGJE E MORI E MORI VESH CA DUHRT TE BEJA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   12/3/2008, 3:03 am

??????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   14/3/2008, 11:09 am

OK DO NDAHESHA PASTAJ MAS CA VITESH DO LIDHESHA PAP
TANI PER TANI SE KAM NE MENDJE TE LIDHEM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   14/3/2008, 2:53 pm

po po gjith kshu thoni ne fillim hahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   14/3/2008, 5:07 pm

le ta zbulojn,do i prezantoja te dashuren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   15/3/2008, 12:07 pm

PO JURGEN TANI NUK E KAM NE PLAN TE LIDHEM DHE UNA NUK THEM KESHTU GJITHMON
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   18/3/2008, 12:57 pm

nuk do reagoja shume i cuditur se e kam kete liri nga prindi, jam mazhoren ime....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 24
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   20/3/2008, 1:49 pm

Pfff s'ja kam idene...mgjth tani per tani s'kam dash me u lidh vec per ket pune...kur te lidhem atehere kur te dua do ua them
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
il_professore

avatar

Numri i postimeve : 33
Age : 35
Registration date : 19/03/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   20/3/2008, 4:11 pm

do te benin sikur nuk e kane mare vesh akoma.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   20/3/2008, 4:16 pm

NUK E DI SE KAM PROVUAR AKOMA KUR TA PROVOJ DO JU THEM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gildaNumri i postimeve : 32
Age : 29
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   20/3/2008, 4:19 pm

una te dashurr........hej pik e zez si shpikin kto rob...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   20/3/2008, 4:24 pm

HA HA HA PSE KSHU DO THOJE ME SHTRIG???????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 28
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   20/3/2008, 5:13 pm

do me rrihnin dhe do mi shkulnin floket si puna e nje goce ketu tek forumi qe i ka ndodhur dhe eshte tek e 2a
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   20/3/2008, 5:14 pm

ku ke flok ti ore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   21/3/2008, 1:22 am

del piero shkruajti:
do me rrihnin dhe do mi shkulnin floket si puna e nje goce ketu tek forumi qe i ka ndodhur dhe eshte tek e 2a
per ke e ke fjalen? e njoh une? :qesh me lot:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   21/3/2008, 2:44 am

do e pranoja por me ca perpunime nga ato qe di vet une dhe me icik zgjuarsi do i bindja qe ishte thjesht nje ''dalje si shok'' Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 28
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   21/3/2008, 12:56 pm

Mikona shkruajti:
del piero shkruajti:
do me rrihnin dhe do mi shkulnin floket si puna e nje goce ketu tek forumi qe i ka ndodhur dhe eshte tek e 2a
per ke e ke fjalen? e njoh une? :qesh me lot:
si mos e njohesh moj mikona , biles e njeh shume mire sepse ajo goca je ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
il_professore

avatar

Numri i postimeve : 33
Age : 35
Registration date : 19/03/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   21/3/2008, 1:23 pm

e po nuk te vjen turp o "del piero" qe tallesh me gocen ti si ka mundesi qe nje goce si kjo ti shkulin floket......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
il_professore

avatar

Numri i postimeve : 33
Age : 35
Registration date : 19/03/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   21/3/2008, 1:25 pm

po ti o del piero qe je qethur qeros je qethur se ke frike se mos ti shkuli floket MAMI ahhahahahaahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   21/3/2008, 3:09 pm

il_professore shkruajti:
e po nuk te vjen turp o "del piero" qe tallesh me gocen ti si ka mundesi qe nje goce si kjo ti shkulin floket......
e pra e, po lere se del piero kot ia fut gjithmone, pa pike baze flet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
armelaNumri i postimeve : 75
Age : 27
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   21/3/2008, 3:15 pm

ta mbeshtes mendimin mikona
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 28
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   21/3/2008, 3:59 pm

armela shkruajti:
ta mbeshtes mendimin mikona
EDHE UNE DO JA MBESHTESJA ME KENAQESI,MENDIMIN.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   21/3/2008, 4:01 pm

EDHE UNA JUA MBESHTES MENDIMIN TE GJITHVE
HA HA HA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 28
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   21/3/2008, 4:04 pm

pablo_escobar shkruajti:
armela shkruajti:
ta mbeshtes mendimin mikona
EDHE UNE DO JA MBESHTESJA ME KENAQESI,MENDIMIN.
edhe une ju a mbeshtes mendimin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   21/3/2008, 4:07 pm

EDHE UNA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: