ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
madritNumri i postimeve : 264
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   21/3/2008, 4:58 pm

edhe une ta mbeshtes ......................................................................mendimin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 28
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   21/3/2008, 6:19 pm

asgje sdo te beja do vazhdoja lidhjen qetesisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 28
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   22/3/2008, 4:37 pm

Mikona shkruajti:
il_professore shkruajti:
e po nuk te vjen turp o "del piero" qe tallesh me gocen ti si ka mundesi qe nje goce si kjo ti shkulin floket......
e pra e, po lere se del piero kot ia fut gjithmone, pa pike baze flet
o profesor por nuk do te me mesosh ti mua si te flas me te tjeret dhe ti mikona vet ma ke then kete gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   22/3/2008, 4:43 pm

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   22/3/2008, 4:46 pm

e o devil e bane pak boze me keto pergjigje jo hahah uuuu eeee,shkruaj noi gje tj se kshu ja kalojme te gjithe eldes ne madje edhe erit,nejse mos ma mer per keq ee??? Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 28
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   23/3/2008, 4:16 pm

do lidhesha edhe me nje tjeter qe te mos e dinin prinderit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   26/5/2008, 10:56 pm

bloom shkruajti:
per derisa un e e kisha zgjedhur nje njeri te cilin e doja nuk kisha pse e mohoja sepse mohoja dhe veten time.me te dashurin nuk do te ndahesha sepse si me leje si pa leje un do e takoja prandaj genjeshtra do ishte e kote.
shume dakort,,nese do ja beja te qarte prinderve qe un dhe ai duhemi,dhe s'eshte thjesht dicka per te kaluar kohen,ateher do te ishte shume shume mire,dhe ato nuk do kundershtonin dhe sdo kishin me merak..po flas per mamin ktu,se tja thuash baballareve,,,,,bububu,behet nami,me mentalitetin shqiptar sdo e pranonin kurre..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 24
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   27/5/2008, 7:26 pm

do u thosha LEJE KET MHB SE SJAM NTEREZI SOT
dhe mbas 5 min do u folsha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   28/5/2008, 5:06 pm

o maaa, o baaaaa po nuk i njifni njerzit ju.
per koken time(koka ime esht ber shalqi e bostan dhe tani e perdor kte betim sa her te dua) ja kan fut kot o maa.
uee sa njerez debila, se kuptoj ca kan me mua.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   2/6/2008, 8:35 pm

hahahhaa :bravo:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   3/6/2008, 12:08 am

ca ke ti jurgen??
ikk re dreq se ngela duke pyt per ty te festa vetem kur mthan: erdhi dhe iku.
ik ridriqqq. Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   5/6/2008, 12:06 am

edhe un erdha 2 her atje te festa vetem per te takuar ty e yll edhe nuk te takova dot SadSad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   5/6/2008, 7:52 pm

ok ok. hajt se shifemi...

sa per temen: e kam mendu sot gjith diten se kshu esht i mhb dhe do i thoja: eeee mire ,shok e kam , ca ka ktu te keqe. pyt filanin dhe filanen (ato qe me mbeshtesin normal) Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: