ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 HISTORI PERSONALE...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: HISTORI PERSONALE...   16/5/2008, 10:26 am

SANTUCO shkruajti:
o shekspiro paskemi te 2 te njejtin problem se edhe mua me ka shkuar larg dhe i them se nqs nuk vjen tani afer do ta marr oqeanin me not.


cer shekspiri eee... pastaj uen afer e kam e la... aq afer sa mu ka shpif hahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: HISTORI PERSONALE...   18/5/2008, 11:39 pm

AI_CUNI_ATJE shkruajti:
SANTUCO shkruajti:
o shekspiro paskemi te 2 te njejtin problem se edhe mua me ka shkuar larg dhe i them se nqs nuk vjen tani afer do ta marr oqeanin me not.


cer shekspiri eee... pastaj uen afer e kam e la... aq afer sa mu ka shpif hahah
ehh si eshte bota....ca njerez e kan te dashuren afer dhe jan merzitur duke e pasur afer,ca te tjer e kan larg dhe do jepnin cdo gje ta kishin afer Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SANTUCO

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 28
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: Re: HISTORI PERSONALE...   21/5/2008, 5:39 pm

A.N.I. shkruajti:
AI_CUNI_ATJE shkruajti:
SANTUCO shkruajti:
o shekspiro paskemi te 2 te njejtin problem se edhe mua me ka shkuar larg dhe i them se nqs nuk vjen tani afer do ta marr oqeanin me not.


cer shekspiri eee... pastaj uen afer e kam e la... aq afer sa mu ka shpif hahah
ehh si eshte bota....ca njerez e kan te dashuren afer dhe jan merzitur duke e pasur afer,ca te tjer e kan larg dhe do jepnin cdo gje ta kishin afer Sad
Po ti A.N.I ca do beje nqs te dashurin do e kishe larg?do jepje gjithcka qe ta kishe afer?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: HISTORI PERSONALE...   21/5/2008, 9:45 pm

patjeter qe do beja gjithcka....dashuria e vertet te vjen vetem nje here ne jete,dhe duhet vleresuar me shume se gjithcka tjeter..s'do e mendoja 2 here te jepja gjithcka qe ta kisha afer

mund ta di kush dreqin ma kishte modifikuar repliken???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????


Edituar pėr herė tė fundit nga A.N.I. nė 8/6/2008, 3:29 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: HISTORI PERSONALE...   31/5/2008, 4:15 am

legend_boy shkruajti:
bravo bravo me pelqen shume ti je kopja shekspirit mor lal
cfar kopje thua ti !!!!!!!!!! un personalisht do e rendisja te parin,pas tij do rendisja shekspirin!!!!!!! e kam sinqerisht kte,jo thjesht per te te bere qefin.. bravo lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: HISTORI PERSONALE...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
HISTORI PERSONALE...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: