ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Matematika

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   23/2/2008, 10:32 pm

per mua e meritonte shume.pastaj perderisa e mori ajo vendin e pare nuk do me koment.po edhe kristaiana eshte shume e mire,ne nuk po ia ulim vlerat.i uroj te dyja shume sukses ne fazat e ardhshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   23/2/2008, 10:34 pm

prandaj thashe edhe une e leme me kaq se ka edhe bishta nga mbrapa qe nuk me takon mua ti them, sepse nuk kam te drejte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   27/2/2008, 4:32 pm

edhe mua matematika me pelqen kur di ti bej ushtrimet dhe s'me pelqen fare ajo pjesa kur thote mesuesja -ne tabele.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   27/2/2008, 4:42 pm

ajo pjesa eshte pjesa me e bukur ne oren e matematikes..kur thot mesuesja: ne tabele........ ti shikosh te gjith me kokat poshte,sflet njeri fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ferrari

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   27/2/2008, 5:09 pm

Vendin e pare te olimpiada e matematikes e merite edhe Eni por edhe Kristjana sepse ato jane dy nxenese shume te mira e gjithashtu dy goca fantastike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   28/2/2008, 12:25 am

Foli kompetenti. mire se na erdhe ne forum nje here e te pacim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   29/2/2008, 9:17 pm

po me aq sa kam ngju kristiana meson shume. ndersa per enin nuk kam ngju gje. keshtu qe sipas meje me mire ta fitonte kristiana.............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
R.e.d.i.A

avatar

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   29/2/2008, 9:22 pm

bravo eni je me e mira un e njof dhe eshte goc per se mbari dhe i jepet per mat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 23
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   3/3/2008, 1:32 pm

S'kam asnje problem me matematiken
Madje e kam pasur lenden e preferuar dhe e kam akoma per me shume se 7 vjet...Sa per ushtrimet me duken sh te thjeshta gjithmone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   3/3/2008, 3:37 pm

je ne angli ti lali, po hajde beje ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   3/3/2008, 3:44 pm

e lehte eshte edhe ketu. eshte lenda ime e preferuar....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   3/3/2008, 4:34 pm

MATEMATIKA CKA MIRE SHTYHET
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   7/3/2008, 10:25 pm

po te behej mesimi si te greket e lashte do ti gjeja formulat ne vaske dhe do bertisja 'eureka',kurse tani bertas 'a te dal pak jasht se vdiqa?'
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 23
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   20/3/2008, 1:37 pm

matematiken e kam pasur dhe e kam lende te preferuar...me sakte deri me sot ska dale naj nxenes qe te ma kaloje ne matematike..(e kam fjalen per nxenesit proher me mua jo me te medhenj)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kitty

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   21/3/2008, 7:23 pm

Per mua matematika mbetet dhe do te jete jo lenda ime e preferuar por lenda e vetme qe adhuroj pasi ate e shoh jo si nje lende mesimore por si nje shkence te mrekullueshme qe ka nje pafundesi gjerash per te zbuluar,matematikes i kam dhene shume nga koha e jetes time dhe besoj se nuk do ta le asnjehere pasionin tim te vertete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   21/3/2008, 7:27 pm

PO E DIME DHE UNA TE UROJ SUKSESE SHUME SHUME SHUME TKSHXH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   21/3/2008, 7:49 pm

lenda qe urrej me shume eshte matematika
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   21/3/2008, 7:54 pm

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   21/3/2008, 11:47 pm

Kitty shkruajti:
Per mua matematika mbetet dhe do te jete jo lenda ime e preferuar por lenda e vetme qe adhuroj pasi ate e shoh jo si nje lende mesimore por si nje shkence te mrekullueshme qe ka nje pafundesi gjerash per te zbuluar,matematikes i kam dhene shume nga koha e jetes time dhe besoj se nuk do ta le asnjehere pasionin tim te vertete

ben kurse ti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   22/3/2008, 12:46 am

ca eshte kjo iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii pse ty te pelqen matematika
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kitty

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   22/3/2008, 8:52 pm

O Adi po un nuk bej kurs per programin mesimor,bej gjera te tjera qe s kane shum lidhje me shkollen jane me te veshtira shume me te veshtira.Pastaj secili ka pasionin e vet apo jo? Ti pelqen metalin dhe forumin kurse un matematiken dhe Hard rrokun.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kitty

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   22/3/2008, 8:55 pm

O Madrid po pse kshu ti , kujtoja se urreje me shume Biologjine??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   22/3/2008, 9:26 pm

PO PSE GJITHMON TE VERTETEN DO TE TREGOJME NE .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kitty

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   22/3/2008, 9:43 pm

Ke te drejt haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   23/3/2008, 12:52 am

Kitty shkruajti:
O Adi po un nuk bej kurs per programin mesimor,bej gjera te tjera qe s kane shum lidhje me shkollen jane me te veshtira shume me te veshtira.Pastaj secili ka pasionin e vet apo jo? Ti pelqen metalin dhe forumin kurse un matematiken dhe Hard rrokun.

e thash ate ben kurse ti ne kuptimin qe te futem un kurs te ty lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Matematika   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Matematika
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: