ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Matematika

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
Kitty

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   27/3/2008, 12:17 pm

SI te duah te, po po deshe te bej un kurs ty! haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   27/3/2008, 2:22 pm

PSH KITTY MORI VENDIN E PARE NE SHQIPERI PER OLIMPIADEN E MATEMATIKES
BRAVO PUC
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   27/3/2008, 10:08 pm

Une sot e mora vesh dhe me erdhi me te vertete shume mire. Me duket gati si e pabesueshme qe ne te gjiiiiiithe Shqiperine nuk ka nje me te mire qe tia kaloje Kitty-t. WOW! Dhe ne te njejten kohe ndjehem edhe krenare qe me te miren e kemi ne shkolle, e kemi shoqe, por me teper e kemi anetare te forumit! BRAVO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   27/3/2008, 10:19 pm

lenda me kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   27/3/2008, 10:47 pm

lenda qe urrej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   27/3/2008, 10:53 pm

sot kjo teme duhet te jete e gjitha per Kitty-n.edhe une bashkohem me gocat me lart dhe i uroj shume suksese me tej.na ke nderuar dhe shkollen.

:bravo: :perqafim: :bravo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   27/3/2008, 11:42 pm

eshte lenda qe pelqej me shume,per zotin me zgjat jeten matematika,s'e imagjinoj dot shkollen pa matematike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   27/3/2008, 11:45 pm

urime kitty
bravoo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   28/3/2008, 12:01 am

por ca i pelqen ti matematikes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kataklizma

avatar

Numri i postimeve : 42
Age : 28
Registration date : 06/03/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   28/3/2008, 12:02 am

madrit shkruajti:
por ca i pelqen ti matematikes
o madrit ku je
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   28/3/2008, 12:06 am

ne dyqan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kitty

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   28/3/2008, 3:01 pm

Faleminderit shuuum te gjitheve per urimet, do perpiqem akoma me shume qe te marr pjese ne Ballkaniade dhe mos ju zhgenjej. Kisssssssss all u!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   28/3/2008, 4:24 pm

E DIME QE JE E MIRE NE MAT DHE DO FITOSH SE SBAN KISS
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kitty

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   28/3/2008, 6:55 pm

flm perseri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   31/3/2008, 8:50 pm

keto kohe e kam marre matematiken me shume qejf se kam be dy provime ku kam dale shume mire.te shohim tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   31/3/2008, 8:56 pm

NUK E DI NDONJEHERE ME PELQEN NDONJEHERE JO PPPFFFF
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   31/3/2008, 11:47 pm

ehh keshtu na ndosh me te gjitha lendet sikur vetem me matematiken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   1/4/2008, 8:26 pm

Tani me keto provimet ishalla e kemi rregulluar pak punen ne matematike. Ne e shtyjme si e shtyjme po problemi eshte ne fund, te matura. Aty do jemi me shpatulla mbas murit pastaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   1/4/2008, 11:41 pm

lere mos na e kujto,se me verte qe ky eshte problem.mgjs e kam thene une gjerat ndodhin per nje arsye keshtu qe me mire te shijojme momentin,se njehre na vijne mundesi te tilla lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   1/4/2008, 11:43 pm

shume bukur e ke thene
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 23
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   17/4/2008, 3:57 pm

Ermagedon shkruajti:
je ne angli ti lali, po hajde beje ketuper te dyja e kam fjalen se vec 1 vit e gjys kam ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   26/5/2008, 1:17 am

e urrej dhe e di qe edhe ajo me urren mua por per inat te matematikes, une do shkoj te shkencoret dhe ta shofim kush do fitoje, une apo ajo lenda me koti... Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   26/5/2008, 2:59 am

JennY_Valo shkruajti:
e urrej dhe e di qe edhe ajo me urren mua por per inat te matematikes, une do shkoj te shkencoret dhe ta shofim kush do fitoje, une apo ajo lenda me koti... Razz
hahahaha,e forte kjo,...un e adhuroj matematiken,,,me te vertet qe me zgjat jeten,,eshte arsyeja e vetme pse shkoj ne shkolle me qef...s'e imagjinoj dot jeten time pa matematiken.. ej po kitty si doli te ajo olimpiada qe perfshinte gjith ballkanin? se kam harruar ta pyes..shpresoj te ket fituar lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   26/5/2008, 4:11 pm

ehhh kitty do na iki fare kjo thot si doli ne olompiade.
ehhh mi krist ty bravo te qofte por do na mungosh miiii. Crying or Very sad Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   26/5/2008, 4:18 pm

pse fitoi te ai konkursi??????? uuuaaa,me behet shuuuuuuuuuuuume qefi..po ku vendosi te iki??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Matematika   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Matematika
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: