ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Thoni naten e mire !

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni naten e mire !   7/3/2008, 2:14 am

tani po iki me verte se shpare me hyri nje kushuri ne linje qe nuk rri ne el dhe bera pak muahabet, pastaj u harrova pas forumit dhe hic mendja qe kisha thene naten e mire ketu. naten e mire dhe gjume te embel. faleminderit fefes qe na kujon kur kemi thene naten e mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni naten e mire !   7/3/2008, 2:15 am

lol
ca na ben ky gjumi
nejse naten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni naten e mire !   7/3/2008, 2:22 am

naten te gjithve!!!!!!!!!!!! :gjume: :te puc pak:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni naten e mire !   9/3/2008, 4:13 am

NAten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni naten e mire !   10/3/2008, 2:29 am

NATEN E MIRE O NJEREZ.......... (asnji ne linje hahah)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni naten e mire !   11/3/2008, 12:21 am

naten :te puc pak: te gjtih ato qe jan ne linje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni naten e mire !   11/3/2008, 12:22 am

naten rexh
kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni naten e mire !   11/3/2008, 12:29 am

naten e mire.mgjs po ta them si me vonese
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 27
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni naten e mire !   11/3/2008, 1:08 am

natene mir te gjithve.takohem neser e dini ju ku.ktu ne forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni naten e mire !   11/3/2008, 1:09 am

naten el ninjo shifena
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni naten e mire !   11/3/2008, 1:10 am

naten el_ninjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni naten e mire !   11/3/2008, 1:32 am

naten e mire elda dhe adi meqe vetem neve qenkemi online tashi. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni naten e mire !   11/3/2008, 1:35 am

naten Greta !nuk isha para pc kur me kishe fol ne msn , sorry ! natenn kisss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni naten e mire !   11/3/2008, 1:35 am

naten greta naten dhe nga une.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni naten e mire !   11/3/2008, 2:25 am

nateeen people all over the forum, hahaaa
naten te gjith dhe me endrra sa me te bukura.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni naten e mire !   12/3/2008, 12:55 am

naten te gjithve!!!!
neten eri dhe fefe meqe jeni te vetmit ne linje :te puc pak:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni naten e mire !   12/3/2008, 12:56 am

diten e mire po te themi neve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni naten e mire !   12/3/2008, 12:57 am

haahah flm :te puc pak:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 27
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni naten e mire !   12/3/2008, 1:21 am

naten te gjith interistave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni naten e mire !   12/3/2008, 1:26 am

se liverpulsat kane feste dh do rrine zgjuar (kot une)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni naten e mire !   12/3/2008, 1:39 am

naten !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 27
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni naten e mire !   14/3/2008, 2:01 am

naten everybody
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni naten e mire !   14/3/2008, 2:03 am

naten e mire dhe kalofshi sa me mire sonte edhe neser
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni naten e mire !   14/3/2008, 5:04 am

rrofsh greta

edhe ti kalofsh mir sot
naten forumi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni naten e mire !   14/3/2008, 10:13 am

UEEEEEEEEEEEEE SA VONE FLINI DHE JUVE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Thoni naten e mire !   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Thoni naten e mire !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: