ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 THONE TE TJERET KESHTU...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: THONE TE TJERET KESHTU...   11/2/2008, 11:53 am

• Kur dikush te do mos shiko se sa, por shiko se si...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   11/2/2008, 11:54 am

• adoleshenca eshte te duash dike qe nuk te perfill dhe te te doje dikush qe ti nuk e duron dot........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   11/2/2008, 11:54 am

• Gjeja me e tmerrshme nuk eshte ti copetosh zemrat por e kunderta : ti shnderrosh ato ne gure.
--Oscar Wilde—
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   11/2/2008, 11:56 am

• Njerezit qe kafshojne doren e atij qe i ushqen zakonisht lepijne kepucet e atyre qe i godasin.
--Erik Holar—
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   11/2/2008, 11:56 am

• Nuk cuditem aspak se njerezit i duan qente. Bredharak dhe i mjere si njeriu eshte dhe qeni!
--J.V. Gete--
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   11/2/2008, 11:57 am

• Thone se edhe njerezit me te mencur jane me te vemendshem kur blejne nje pale cizme, se sa kur zgjedhin shoqen e jetes.
--Leskov—
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   11/2/2008, 11:57 am

• Gjithmone fale armikun tend; asgje tjeter nuk i merzit ata me shume
--Oscar Wilde—
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   11/2/2008, 11:59 am

• Mos ec mbrapa meje, ndoshta s'mund te udheheq. Mos ec perpara meje, ndoshta nuk mund te ndjek. Ec perkrah meje dhe behu miku im
--Albert Camus—
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   11/2/2008, 12:00 pm

• Ne qofte se do duash te besh paqe, mos fol me miqte e tu. Fol me armiqte.
--Moshe Dayan—
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   11/2/2008, 12:01 pm

• Asnjehere mos e ndalo armikun tend kur ai eshte duke bere nje gabim.
--Napoleon Bonaparti--
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   11/2/2008, 12:01 pm

• Dashuria eshte triumf i imagjinates mbi inteligjencen
--H. L. Mencken—
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   11/2/2008, 12:01 pm

• Mosha nuk te mbron nga dashuria, dashuria te mbron nga mosha
--Jeanne Moreau--
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   11/2/2008, 12:02 pm

• Nese rrezikon mund te humbasėsh, nėse nuk rrezikon ke humbur gjithėsesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   11/2/2008, 12:04 pm

• Dy gjerave duhet t'ia dini vleren, para se t'ju ikin nga duart: njera eshte shendeti dhe tjetra eshte rinia. (Epikteti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   11/2/2008, 12:04 pm

• Gjeja me e rendesishme qe mund te beje nje burre per femijet e tij, eshte te doje nėnėn e tyre. (Gete)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   11/2/2008, 12:05 pm

• Ne rini ditet jane te shkurtera dhe vitet te gjate, ndersa ne pleqeri ditet jane te gjata dhe vitet jane te shkurtra. (Imam Gizali)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   11/2/2008, 12:05 pm

• E sotmja eshte nxenesja e se djeshmes. (Tomas Fuller)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   11/2/2008, 12:06 pm

• Ashtu si hena, ēdo njeri ka anen e tij te errčt qe nuk ja tregon kurre asnjeriu.(Mark Tuain)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   11/2/2008, 12:06 pm

• * I vetmi argument vendimtar qe ne cde kohe ka frenuar njerzit te mos pine helmin nuk eshte fakti qe ai vret, por fakti qe ai ka shije te keqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   11/2/2008, 12:07 pm

• "kush nuk di te arsyetoje eshte budalla,
kush nuk do te arsyetoje eshte fanatik,
kush nuk guxon te arsyetoje eshte skllav i te tjereve".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   11/2/2008, 12:07 pm

Jeta me dhuroi tre zgjidhje: seks, droge, dhe vdekje. Une zgjodha 2 te parat; e treta me zgjodhi mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   11/2/2008, 12:08 pm

Dielli qe perendon te prek ne shpirt vetem per te te kujtuar se te vodhi dhe nje dite.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   11/2/2008, 12:09 pm

• Femra eshte mbretereshe e botes,por skllave e deshirave – Balzaku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   11/2/2008, 12:11 pm

• Jeta eshte vizatim ku nuk mund te perdorni gomen – Bergman
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   11/2/2008, 12:11 pm

• ti i the nje te fshehte nje miku,por mos harro se dhe ai e ka nje mik.
-anonim-
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
THONE TE TJERET KESHTU...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: