ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 THONE TE TJERET KESHTU...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   11/2/2008, 12:12 pm

• Ndonjehere endrrat behen realitet, por me ty, realiteti u be nje enderr...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   11/2/2008, 12:12 pm

• Bota eshte nje komedi per ata qe mendojne e nje tragjedi per ata, qe ndjejne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   11/2/2008, 12:13 pm

• "Te gjithe jetojme nen te njejtin qiell, por jo te gjithe kemi te njejtin horizont"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   11/2/2008, 12:14 pm

• Genjeshtrat thuhen kur dehesh me poezi ndersa te vertetat kur dehesh me raki
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   11/2/2008, 12:15 pm

• "pulave ju ka hije te kakarisin vetem ne kotec" xha SULO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   11/2/2008, 12:16 pm

• Dashuria eshte nje zjarr, por nuk dihet asnjehere nese do te te ngrohe zemren apo do djege gjithe shpirtin (Joan Crawford 1906-1977)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   11/2/2008, 12:23 pm

• Keshilla me e mire qe mund t'u japesh te rinjve per karrieren eshte : Zbuloni ēfare ju pelqen te beni me shume dhe pastaj gjeni dike t'ju paguaje per kete.
--Oscar Wilde—
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   20/2/2008, 8:55 pm

AI_CUNI_ATJE shkruajti:
• Gjithmone fale armikun tend; asgje tjeter nuk i merzit ata me shume
--Oscar Wilde—
ha e kam provuar e funksionon s lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   3/3/2008, 4:16 pm

nje djale e injoron veten duke i shkuar pas nje vajze deri sa e arrin ate ta beje per vete,por nga lidhja vajza del injorante....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   3/3/2008, 4:17 pm

aryeja dhe drejtesia flasin,injoranca dhe padrejtesia ulurasin........(e degjova para pak minutash)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   3/3/2008, 4:23 pm

NJE DITE PA DASHURI ESHTE SI NJE DITE PA DJELLIN E NXEHTE TE VERES


E DEGJOVA SOT NGA SHOQA IME ARETA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   3/3/2008, 4:42 pm

areta kshu e?


atij qe te lepin kepucen veri shqelmin para se te te haje kemben. nuk e di kush e ka thene.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   3/3/2008, 4:45 pm

KJO ISHTE E FORTE LOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 28
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   6/3/2008, 6:19 pm

vetem budallenjte jane te lumtur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   6/3/2008, 6:25 pm

MOS E DUAJ PARTERIN OSE PARTNEREN SHUME SHUME SHUME SE TE VDES

NGA PRESORI I TEKNOLOGJISE KJO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   7/3/2008, 1:32 am

ikni por kujdes mos ju shef drejtoresha

nga presori jon i teknologjis
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   7/3/2008, 1:34 am

Eraldi 4+ ne provim

Sot Nga presori i teknologjise
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   9/3/2008, 1:03 pm

XHEP ISHPUAR KOK E RRUAR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   9/3/2008, 1:04 pm

NE ATO MAJA RRIPA RRIPA NJERE MA HIPE NJERE TA HIPA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   9/3/2008, 1:05 pm

FEMRA DHE DJALLI JANE MOTER E VELLA

UNA E KAM TE DASHUR DJALLIN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   14/3/2008, 8:41 pm

duaje atdhene si del piero at gocen.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ferrari

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 02/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   14/3/2008, 8:54 pm

"Ne demokraci te gjithe kane te drejten e perfaqsimit, madje edhe budallenjte!"
Kris Paten.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   15/3/2008, 10:54 am

HA HA PO KJO ESHTE TE SOCIOLOGJIA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   25/3/2008, 1:20 pm

AKTET HEROIKE I DEDIKOHEN NJE SUPER-REAKSIONI NERVASH TE SHKAKTUARA NGA FRIKA(ERAND SOJLI)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   25/3/2008, 6:06 pm

E BUKUR KJO MMMMMMMMMM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
THONE TE TJERET KESHTU...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: