ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 THONE TE TJERET KESHTU...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 27
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   25/3/2008, 6:08 pm

shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   7/4/2008, 12:12 pm

Zemra behet e madhe atehere kur coptohet...
Dashuria jone eshte si shiu i vjeshtes, qe bie ngadale por qe i ben lumenjte te vershojne...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   9/4/2008, 9:02 pm

pashe nje enderr,
sikur gjithe bota
u permbyt.
por... ti mbijetove
se vetem m.ti rri siper ujit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   12/4/2008, 9:36 pm

"Te du fort!"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   13/4/2008, 11:57 am

JE SHUME E MIRE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   16/4/2008, 5:44 pm

Ske karakter te forte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
noĒjaNumri i postimeve : 15
Age : 27
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   4/5/2008, 10:22 am

Vajza jote paska dale injorante, Pablo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
noĒjaNumri i postimeve : 15
Age : 27
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   4/5/2008, 10:23 am

Sa me shume i njoh njerezit, aq me shume i dua kafshet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
noĒjaNumri i postimeve : 15
Age : 27
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   4/5/2008, 10:27 am

Parate ke humbur, diē ke humbur
duhet te mundohesh te tjera te fitosh
Nderin ke humbur, gjithēka ke humbur
Te jesh i bindur, do ish me mire te mos kishe lindur
Johan Volfang Gete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DarkAngel

avatar

Numri i postimeve : 57
Age : 28
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   10/5/2008, 5:22 pm

Ashtu si njeriu hedh poshte rrobat e vjetra dhe shkon ne pazar per te blere rroba te reja
po ashtu edhe mendja hedh poshte trupat e vjeter dhe merr ne zoterim trupa te rinj........................
LORD KRISHNA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   10/5/2008, 5:25 pm

noĒja shkruajti:
Sa me shume i njoh njerezit, aq me shume i dua kafshet.
e adhuroj kte shprehje....per here te par e kam degjuar te filmi me moglin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: THONE TE TJERET KESHTU...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
THONE TE TJERET KESHTU...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: