ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Roja i shkolles!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
madritNumri i postimeve : 264
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   22/3/2008, 9:29 pm

UNE NUK TE THASHE SE E SHAJTE PO NE NJE MENYRE KE TE DREJT ESHTE PAK KOKEFORT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fisnikjaNumri i postimeve : 1
Age : 29
Registration date : 14/04/2008

MesazhTitulli: cun 1   16/4/2008, 8:20 pm

Petritin e kemi cun 1.Po tani keto ditet e fundit ja ka mar drejtoresha celsin i ka lan vetem braven.Po prap se prap mundohet i shkreti qe tna e hapi deren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 28
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   16/4/2008, 9:05 pm

NJERI I MIRE ME DUKET....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 24
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   17/4/2008, 3:50 pm

Mire qe nuk isha me te shkolla atje ne shqiperi...boh vec njerez qe njofin babin punojne aty....do me kishin hap probleme...lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   15/6/2008, 11:27 pm

sa me acaronte petriti...me ngrinte nervat sa hyja,sikur ishte ai drejtori i shkolles,duhet ti jepnim shpjegime per te gjitha,+ qe sna linte te rrinim aty te shkallet..
ktu tani kam 20 si petriti,,nuk hyjme ne shkolle pa kaluar te dyert e sigurise,si ne aeroport,e pik e zez...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   17/6/2008, 9:59 am

ku di une, ai i joni nje her behet i mire, nje her esht super i urryeshem. por kur nuk ma hap deren edhe ateher kur ka mundesi, une du ta Mad vras fare. ndersa kur fillojme te bejm mhb dhe thashethem, aaa atehere se kam inat.
por pas ksaj qe mberi ne fund, ahhh surrati i poshter.

ej o fefe, si nuk na nxorri foto ky ne mer te muri. booo peng e kam.
hahahahaa tongue tongue tongue Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SANTUCO

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 28
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   20/6/2008, 7:57 pm

mos guxoje njeri te shaje titin se e thera fare.titi esht cun grand.vitin tjeter kjo goca siper do futet ne shkolle vetem me leke ne dore.o jeny valo fillo mblidh leke qe tani qe ti japesh titit kur te filloje shkolla.hahaha.suksese per vitin tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   21/6/2008, 11:18 am

iiii po titi roja kujt esht, megjithse e kam ditur. po une ca lidhje kam me ate??? se nuk e kapisha. Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SANTUCO

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 28
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   21/6/2008, 12:11 pm

JennY_Valo shkruajti:
iiii po titi roja kujt esht, megjithse e kam ditur. po une ca lidhje kam me ate??? se nuk e kapisha. Rolling Eyes
boo kujtova se ishe te ahmet dakli prandaj,nese nqs ke probleme me rojen ,shko dhe jepi fare djathi dhe shkolla do jete pa roje pastaj.gahgahagha.klm ciao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   23/6/2008, 4:57 pm

e urrej petritin me gjithe forcen e shpirtit,eshte njeriu me acarues qe mund te ekzistoje,,bera nje here nje kerkese qe ta hiqnin,po s'u be gje.. Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   26/6/2008, 2:21 pm

pusho mi ti se nuk ke te drejt te folesh me per rojen. knaqu atje se atje me duket se keni polica jo roje plak.hahahaa Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   13/7/2008, 9:42 pm

PETRITI PLAK 1
HAHAHAHAH SA KOT QE E THASH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Roja i shkolles!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: