ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 CILA ESHTE GJEJA ME E MIRE QE KENI BERE

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Guest
VizitorMesazhTitulli: CILA ESHTE GJEJA ME E MIRE QE KENI BERE   12/2/2008, 10:07 pm

kur i dorezova protofolin dikujt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: CILA ESHTE GJEJA ME E MIRE QE KENI BERE   12/2/2008, 10:14 pm

kam lan te gjitha gjerat qe te demtojne shendetin , trurin etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: CILA ESHTE GJEJA ME E MIRE QE KENI BERE   13/2/2008, 12:15 am

me verte re?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: CILA ESHTE GJEJA ME E MIRE QE KENI BERE   13/2/2008, 12:35 am

po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: CILA ESHTE GJEJA ME E MIRE QE KENI BERE   13/2/2008, 12:41 am

po qenka per tu festuar puna Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: CILA ESHTE GJEJA ME E MIRE QE KENI BERE   14/2/2008, 7:33 pm

he pra kush do paguaj dhe me kete rast ben dhe i gje tj te mire... Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: CILA ESHTE GJEJA ME E MIRE QE KENI BERE   14/2/2008, 9:46 pm

hajde se do te te qeras un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: CILA ESHTE GJEJA ME E MIRE QE KENI BERE   15/2/2008, 8:07 pm

mos pini shume!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhek_danielNumri i postimeve : 64
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: CILA ESHTE GJEJA ME E MIRE QE KENI BERE   16/2/2008, 6:19 pm

kur kam kam mare telefonin e mamit se me ra ne banjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: CILA ESHTE GJEJA ME E MIRE QE KENI BERE   16/2/2008, 6:37 pm

te rrafi plaka pastaj........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: CILA ESHTE GJEJA ME E MIRE QE KENI BERE   26/5/2008, 3:07 am

fefe_metallica shkruajti:
kam lan te gjitha gjerat qe te demtojne shendetin , trurin etj etj
hahhahahaa lol! :bukur: :gezuar urime :gezuar :gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: CILA ESHTE GJEJA ME E MIRE QE KENI BERE   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
CILA ESHTE GJEJA ME E MIRE QE KENI BERE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: