ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 cila eshte loja qe ju pelqen me shume

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Guest
VizitorMesazhTitulli: cila eshte loja qe ju pelqen me shume   12/2/2008, 10:16 pm

ne pergjithesi te gjitha ne vecanti vice city & need for speed CARBON
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: cila eshte loja qe ju pelqen me shume   12/2/2008, 10:19 pm

un nuk luaj as me 1 loje1
kam pas lujt shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmme tani sluaj fare

gjithsesi per makina
need for speed
i kam mbaru te gjitha !

dhe Crashday
me makina eshte fiksim fare !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: cila eshte loja qe ju pelqen me shume   13/2/2008, 12:16 am

need 4 speed carbon nuk po mund dot ate vajzen Angie. Po munda ate mbaron loja dhe marr te tere qytetetin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: cila eshte loja qe ju pelqen me shume   13/2/2008, 12:27 am

age of mythologi esht e papar fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: cila eshte loja qe ju pelqen me shume   13/2/2008, 12:38 am

Ermagedon shkruajti:
need 4 speed carbon nuk po mund dot ate vajzen Angie. Po munda ate mbaron loja dhe marr te tere qytetetin

ca makine ka ajo ??
se makinen mbaj mend un ... me emra sdi akoma emrat e ja 3-4 vetave ne klas !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: cila eshte loja qe ju pelqen me shume   13/2/2008, 12:40 am

nje gje qe ne pamje te pare duket si rrangalle. nuk ja di emrin makines.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: cila eshte loja qe ju pelqen me shume   15/2/2008, 8:08 pm

prince of persia eshte e papame.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: cila eshte loja qe ju pelqen me shume   15/2/2008, 10:28 pm

god of war me ka pelqy me shume se te gjitha. di njeri nqs ka dal 3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: cila eshte loja qe ju pelqen me shume   15/2/2008, 10:53 pm

brothers in arms.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: cila eshte loja qe ju pelqen me shume   15/2/2008, 11:55 pm

lojrat strrategjike-me pushtu shtete,gjera te tilla.age of mythology,age of empires mgj kto jan te vjetra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: cila eshte loja qe ju pelqen me shume   16/2/2008, 1:44 pm

mu nuk me kane pelqeyer asnjehere keto me strategji kam pertu ti mesoj.vetem njeren kam luajtur "lineage II" e ka vetem global net ne elbasan.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: cila eshte loja qe ju pelqen me shume   16/2/2008, 2:52 pm

as mua nuk me pelqejne strategjiket kur i luaj vete, por kur i luan henri kam qejf te jap mendime...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Guest
VizitorMesazhTitulli: Re: cila eshte loja qe ju pelqen me shume   16/2/2008, 3:56 pm

une pelqej qe strategjiket ti luj dhe te tjeret te japin mendime.gjithashtu pelqej ato qe luhen dyshe (ne internet)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: cila eshte loja qe ju pelqen me shume   16/2/2008, 6:45 pm

kush jane keto qe luhen dyshe??????????????? per lan play e ke llafin?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
efi

avatar

Numri i postimeve : 90
Age : 27
Registration date : 24/03/2008

MesazhTitulli: Re: cila eshte loja qe ju pelqen me shume   15/4/2008, 8:19 pm

loja qe me pelqen me shume eshte basketbolli si dhe ne loja ne pc si dhe ne stervitje qe eluaj perdite por sjam po aq e zonja sa elda pasi e di se dhe ajo merret me basketboll Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 28
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: cila eshte loja qe ju pelqen me shume   15/4/2008, 8:47 pm

futbolli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: cila eshte loja qe ju pelqen me shume   26/5/2008, 3:09 am

hapa dollapa...hahaha :qesh me lot: vetem me letra luaj me babin,500-sh ,se s'para luaj lojra te tjera..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: cila eshte loja qe ju pelqen me shume   26/5/2008, 9:25 pm

mjafton te jet loje me denime se ato kam qef une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SANTUCO

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 28
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: Re: cila eshte loja qe ju pelqen me shume   21/6/2008, 12:15 pm

loja me pafka 31!!!!ghaghagahaghaaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: cila eshte loja qe ju pelqen me shume   29/6/2008, 7:41 pm

SANTUCO shkruajti:
loja me pafka 31!!!!ghaghagahaghaaha
boo sa kohe kam pa luajtur me pafka,qe kur kam qene ne kopesht..me ka marre malli te luaj ashtu..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: cila eshte loja qe ju pelqen me shume   13/7/2008, 9:40 pm

MMMMMMMMMMMMMMMMMM FUTBOLLI VDES FARE PER TE LUAJTUR SIDOMOS ME CUNA SE I MUND GJITHMON HAHAHAHAHA
DHE LOJRA QE JAN ME DENIME PO QE GJITHMON TE DENOHET JENY
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: cila eshte loja qe ju pelqen me shume   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cila eshte loja qe ju pelqen me shume
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: