ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 do donit ti vinit dinamit shkolles

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   26/2/2008, 3:47 pm

Very Happy:D me pyeti nje dite sonila per kte forumin, dmth i kishte pare te gjitha Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   29/2/2008, 6:42 pm

Nqs do i vija dinamit, pervec faktit se do benim ca kohe pushim ose do vuanim, do i vija qe te na ndertonin nje shkolle te re, moderne dhe me kushte me te mira.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   29/2/2008, 7:28 pm

mua as ma ndien hic per shkollen e re mjafton te bejm ca muaj pushim Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   9/3/2008, 5:23 pm

po pse ti vem dinamidin gjith shkolles,vetem salles se msusve,se na duhet palestra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   10/3/2008, 1:08 am

po pse do kursejm dinamitin ne ?? Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
freedomNumri i postimeve : 6
Age : 26
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   14/3/2008, 10:30 pm

kjo puna e dinamitit ka pasoja shoqerore morale dhe mund te arrije puna deri ne polici po meqe ne jemi brez me i zgjuar se paraardhesit e gjejm dhe dinamitin e hedhim dhe shkollen ne ere ne menure aq te sofistikuar sa mos lem asnje prove as per zyshat as per policet, po edhe zyshaT ATE DO DUAN TE BEJN CA DIT PUSHIM EDHE ATO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   14/3/2008, 10:34 pm

kete jave me shume se kurre dua ti ve dinamit shkolles se e kam bombe me provime,cdo dite te javes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 28
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   14/3/2008, 10:35 pm

do ta vija dinamitin ne shkolle .pasi te kisha dale bashke me vajzen qe me pelqen nga shkolla. .pershendes te 2a. ne vecanti armelen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 28
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   14/3/2008, 10:37 pm

oj elda perse moj vetem per ca provime do ti vesh dinamitin shkolles ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   14/3/2008, 10:38 pm

ESHTE MENYRE TE THENI,SE NUK PO IA VE JO.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 28
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   14/3/2008, 10:40 pm

a thash se do ja vije me te vertet. po qe ja vejme te dy(per dinamitin e kam fjalen)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   15/3/2008, 10:30 am

JO SE ME PELQEN SHKOLLA(NJERZIT QE JANE BRENDA JO SHKOLLA SHKOLLA)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   15/3/2008, 4:19 pm

??????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   15/3/2008, 4:20 pm

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
ke inat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   15/3/2008, 4:33 pm

dinamitin vetem salles se mesuesve ,them se mjafton
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   15/3/2008, 4:34 pm

JO SE NA DUHEN CA ZYSHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   17/3/2008, 5:17 pm

per cfar????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   18/3/2008, 2:18 am

ka aq shume per ti vene dinamit shkolles ketu sa uen me mire te shikoj kur tja vene....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   19/3/2008, 10:25 am

hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
armelaNumri i postimeve : 75
Age : 26
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   19/3/2008, 2:59 pm

do ti vija dinamitin vendit ku mbahen regjistrat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   21/3/2008, 12:07 am

EH KETU PO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   22/3/2008, 1:20 am

armela shkruajti:
do ti vija dinamitin vendit ku mbahen regjistrat

:bukur:
MGJS AQ KEQ NUK JAM!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   22/3/2008, 1:22 am

doaj te kisha 1 ore rregjistrun ktu ne dhome
ca do i beja ......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   22/3/2008, 2:05 am

DO ZOTI VINE EDHE KETEJ ATO PREDHAT............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   22/3/2008, 2:07 am

hahhahaha

ishalla bie dhe ndonje andej nga shkolla ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
do donit ti vinit dinamit shkolles
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: