ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 ethet para provimit...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: ethet para provimit...   22/3/2008, 2:20 am

pablo_escobar shkruajti:
S'EKZISTOJNE PER ATA QE MESOJNE.
e vertete eshte.lum si ju ne keto raste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: ethet para provimit...   22/3/2008, 2:23 am

edhe per ato qe nuk mesojne fare vetem per nxenesit mesatar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: ethet para provimit...   22/3/2008, 12:11 pm

EH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: ethet para provimit...   27/3/2008, 3:20 pm

uh sot kisha provim ne fizike dhe para se te fillonte me kane hip ca ethe qe...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: ethet para provimit...   27/3/2008, 10:20 pm

mua me shume me hipen mbas provimit te fizikes sot. zakonisht kur kam kshu emocione, nuk dal dhe shume mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: ethet para provimit...   27/3/2008, 10:46 pm

nuk kam fare se nuk mesoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: ethet para provimit...   27/3/2008, 10:56 pm

ah lum si ti.ndonjehere edhe une do doja te isha si ju cunat,qe nuk e vrisni shume mendjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: ethet para provimit...   27/3/2008, 11:03 pm

ne e kemi mir tani por do te pendohemi me von
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: ethet para provimit...   27/3/2008, 11:06 pm

e di prandaj kam zgjedhur dhe rrugen ndryshe nga ju po dhe ndonjehere nuk duhet ta vrasesh dhe shume mendjen si shumica e gocave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: ethet para provimit...   27/3/2008, 11:09 pm

mendjen duhet ta vrasesh atje ku duhet ,por jo shumse mund te kalosh edhe ne(cmendim)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: ethet para provimit...   27/3/2008, 11:12 pm

per kete e kisha dhe une(se dolem dhe nga tema)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: ethet para provimit...   27/3/2008, 11:15 pm

por ethet te bejne te dalesh nga tema
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: ethet para provimit...   27/3/2008, 11:21 pm

skam pasur kurre ethe para provimit se "MESOJA PERHERE" :inocent:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kitty

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: ethet para provimit...   13/5/2008, 12:17 am

me pare drridhesha nga frika: tani kete vit njeher nuk ndjejj asigje asnje pik emocioni! provimet?? hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ethet para provimit...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ethet para provimit...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: