ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   22/2/2008, 6:42 pm

rexhi shkruajti:
pse nuk ka vepruar ndonejhere me ty ne ate menyre lol shakaaaaaaaaa :te puc pak:
ca je duke thane?????????????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dangerous4uNumri i postimeve : 10
Age : 27
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   22/2/2008, 7:19 pm

ca lloj fshatari je ti re xhek daniel sa i trash qe je e burr.hajde rri mas meje per i muj te sqaroj un ty. fillon ene ban tema te bukra vet pastaj........ sa per temen kur e takon i thu: sa mkishte marr malli moj zemer... kshu kot pavarsisht se 1 dit kishe pa e pa.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   23/2/2008, 1:54 am

dhe kjo do te thote "te dua" sipas teje?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   23/2/2008, 11:32 am

cdokush ka menyren e vet per te shprehur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   23/2/2008, 9:49 pm

mire e krist na fal. geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   24/2/2008, 4:33 pm

hahaha o krist paskan fillu te kerkokan falje Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
didi

avatar

Numri i postimeve : 98
Age : 27
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   25/2/2008, 9:51 pm

e di si eshte pun kam ran mrena
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhek_danielNumri i postimeve : 64
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   25/2/2008, 10:11 pm

ti amo per semppre amore mio
sei ragazza che io amo tanttoooooooooooooooooooooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   25/2/2008, 11:16 pm

se ke shkrujt mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   26/2/2008, 4:09 pm

mir qe e ka shkruajt edhe aq Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   27/2/2008, 4:21 pm

Very Happy geek Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   1/3/2008, 12:30 am

Tashi, ka dy raste, ose kur ai nuk e di qe ti e do dhe i bie qe ti t'i besh propozimin, ose kur jeni lidh po do tia thuash pak me ndryshe. Rastin e pare them se s'do ta bej ndonjehere vete, kurse per rastin e dyte pertoj te mendohem tani qe s'jam lidh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   19/3/2008, 6:30 pm

TE DESHIROJ ZEMRA IME ha sa te du mi....................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
just myself

avatar

Numri i postimeve : 52
Age : 29
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   19/4/2008, 12:34 pm

e di cfare kam kuptu nji gje qe se imagjinoja qe mund te me ndodhte mbase edhe mrekulli mabse po ndodh nji apokalips brenda meje sdi ta shpjegoj po mua me mungon shume kur ste kam prane kur ste shoh ty me mungon buzeqeshja jote...e dua ne cdo moment te dites a do ma falesh mua gjithmone ate????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   4/5/2008, 3:22 pm

thjesht duke i thene se i pelqen qe te kalosh sa me shume kohe me te.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 23
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   22/5/2008, 4:47 pm

sja kam iden...pfff...sa me thjesht aq me mire...dhe 1 gjo...mos u beni sh romantike...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   24/5/2008, 12:10 pm

duke e pare ne sy, qesh embel dhe jepi sa me shume te puthura, sa her qe ke mundesi mos hezito ta puthesh dhe kurr mos e zhgenje
partneri tjeter e kupton shum mire qe ti e do..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SANTUCO

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 27
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   24/5/2008, 1:27 pm

Ka menyra te ndryshme per ta shprehur ate por e rendesishme eshte qe personi tjeter ta kuptoje qe ti e do dhe kjo arrihet me pune me perpjekje haha.Per sa i perket temes do thoja qe nje menyre per tu shprehur do ishte ti beje serenate poshte shtepise se saj,ose duke e marr shpesh ne tel dhe te interesohesh per ate vazhdimisht,ka dhe shume menyra te tjera nqs kerkoni mendimin tim per keshilla ju pres ne zyren time tek SHATRIVANI HAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: