ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 C'mendim keni per rregulloren e re te shkolles?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: C'mendim keni per rregulloren e re te shkolles?   19/2/2008, 5:46 pm

ESHTE DHENE URDHER QE SA HERE KEMI ORE BOSH ASKUSH NUK DEL NGA KLASA,ASKUSH NUK KA TE DREJTEN TE MARRE LEJE PER TE DALE JASHTE SHKOLLE VETEM NE PUSHIM TE GJATE SA PER AJER.CELSIN E DERES E KA DREJTORESHA KUR DO AJO E HAP.PO MUNGOVE OREN E PARE NUK HYN ME NE MESIM GJITH DITEN PO LE ORET E HENGRE PO NUK VESHE UNIFORMEN GJITHASHTU.KEQ FARE PUNA APO JO?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per rregulloren e re te shkolles?   19/2/2008, 7:50 pm

sot na lane jashte mu me jurgenin. po te degjoje cunat e ahmet daklit qe e shahnin drejtoreshen se sy nga motra dhe gati sa nuk e shemen deren . u dhiva duke qesh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per rregulloren e re te shkolles?   20/2/2008, 2:16 am

kjo rregullorja e re ta shpif fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per rregulloren e re te shkolles?   20/2/2008, 2:24 am

sa keq !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per rregulloren e re te shkolles?   20/2/2008, 3:22 pm

u bem njelloj me ju, po ju te pakten dilni nga muret kurse ne nuk dalim dot as ne oborr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per rregulloren e re te shkolles?   20/2/2008, 5:13 pm

po ne kemi ate shtepin per te dal , plus qe e kemi oborrin si parku rinia te madh!

por me keq ishte ajo qe po te mungoje oren e pare e haje gjith dites !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per rregulloren e re te shkolles?   20/2/2008, 5:38 pm

mungojme te dyten ne. Ndryshojme taktike. Une sot psh lashe oren e katert. Arsyeja eshte e bukur fare. Hahahaha. Per te ngrene mengjes rehat. Pastaj i futa edhe nje kafe te faraoni e kur po ngjisja shkllet e shkolles me del kujdestaria para Very Happy "Ja u tregoj un juve. Do e shikoni." ha me zysh se sa per te ble i stilolaps dolem, i thoshte i shoku im.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
babygirl

avatar

Numri i postimeve : 45
Age : 28
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per rregulloren e re te shkolles?   22/2/2008, 3:04 pm

jemi bere si ne shkolle riedukimi.po nuk vendoset rregulli keshtu.sa per uniformat drejtoresha te rregulloj njehere shkollen se po thajm pastaj te kerkoj uniformat.nuk e di ne keni pare si rri nje vit i katert tek salla tekonologjise.ato do marrin myk ne mushkeri me ate lageshtire.ky eshte problem jo KARANTINA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per rregulloren e re te shkolles?   22/2/2008, 3:51 pm

jam dakort me ty,drejtoresha te shikoje nje her kushtet e shkolles,xhamat dhe dyert e thyera,pastaj te kujtohet per uniformat dhe ate qe ajo e quan rregull per nxenesit,.......sic thane edhe sot ne senat : te rregulloje nje here klasat,pastaj te na detyroje ne qe te rrime aty edhe kur kemi ore bosh.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per rregulloren e re te shkolles?   22/2/2008, 4:52 pm

SHUME MIRE ME PELQEJNE OPINIONET
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per rregulloren e re te shkolles?   23/2/2008, 1:27 pm

kot ja keputi kjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per rregulloren e re te shkolles?   23/2/2008, 4:27 pm

PER CAR HAHAHHAHAHA. SHIF SE MOS IA KEPUT VETE KOT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per rregulloren e re te shkolles?   23/2/2008, 4:56 pm

je e madhe devil-princess.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per rregulloren e re te shkolles?   23/2/2008, 4:59 pm

E DI SI TY JAM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per rregulloren e re te shkolles?   23/2/2008, 5:13 pm

ska si ne lol kot kjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per rregulloren e re te shkolles?   23/2/2008, 7:37 pm

JA KA SI UNA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per rregulloren e re te shkolles?   23/2/2008, 8:31 pm

devil princess shkruajti:
JA KA SI UNA
akoma s'e ke hequr kete "una" ti o goc??je e papame..... :gezuar :bukur:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per rregulloren e re te shkolles?   23/2/2008, 10:39 pm

rregullat e reja ka mundesi te zbuten pak. Te pakten kete do kerkojme ne si nxenes. Megjithate ca gjera jane te drejta. Ne asnje vend nuk ka liri te pakufizuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per rregulloren e re te shkolles?   23/2/2008, 10:52 pm

une them qe pa dale mire ato u zbeten.sepse sikur nxenesit qe nuk do vinin oren e pare nuk do hynin ne mesime fare,gje qe na ka rezultuar e kunderta.po me mire kshu,se edhe une bej here pas here ca mungesa ne ore te pare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per rregulloren e re te shkolles?   23/2/2008, 10:55 pm

E kush nuk i ben? Pastaj ja munguam oren e pare, oren e dyte nga e di mesuesja qe jep mesim q nuk k qene oren e pare? Apo do merren mesuesja kujdestare? Pra cdo dite do kontrrolloje regjistrin per oren e pare dhe po pate mungura do te ti veje te te gjitha oret. Po po pate marre note te njera ore ku do ta vejne mungesen. ky rregull eshte absurd. sa per te te futur friken.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per rregulloren e re te shkolles?   24/2/2008, 1:23 pm

kam pershtypjen se vetem tani si fillim po ben drejtoresha si e forte,sa per te na futur friken,po sbesoj se keto rregulla do vazhdojne edhe per shume kohe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per rregulloren e re te shkolles?   24/2/2008, 1:30 pm

JO AKOMA JO ANI POR SHPRESOJ ME KALIMIN E KOHES
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babygirl

avatar

Numri i postimeve : 45
Age : 28
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per rregulloren e re te shkolles?   26/2/2008, 12:08 pm

elda shkruajti:
une them qe pa dale mire ato u zbeten.sepse sikur nxenesit qe nuk do vinin oren e pare nuk do hynin ne mesime fare,gje qe na ka rezultuar e kunderta.po me mire kshu,se edhe une bej here pas here ca mungesa ne ore te pare.

HAHAHA e paske pare mire ti anen pozitive.duhet ta marri parasysh drejtoresha kete. :bukur:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per rregulloren e re te shkolles?   10/4/2008, 11:58 am

do rregullohet edhe kjo...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per rregulloren e re te shkolles?   23/4/2008, 11:13 pm

Rregullorja me e re qe drejtorsha ka nxjerr eshte qe mungesat duhen te meren per cdo ore dhe klasat qe oret e pare sidomos kur mungesat jane ne nr te madh marrin verejtje.Sot u beri viteve te katerta mbjedhje prinderish sepse duke fillu nga e hena oren e pare minimuni i nxenesve qemungoshin ishte 14-15,dje oren e pare tek nje vit i kater kishin mungu 22 veta i kishte be prinderit drejtoresha sot........ nejse seshte se ato tani moren vesht gjithesesi me duken pak te tepruara dhe te ekzagjeruara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per rregulloren e re te shkolles?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
C'mendim keni per rregulloren e re te shkolles?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: