ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 C'mendim keni per rregulloren e re te shkolles?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per rregulloren e re te shkolles?   23/4/2008, 11:16 pm

ue
te behesh kjo pun dhe te dhaskali per mungesat
cdo dit mbledhje prinderish
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per rregulloren e re te shkolles?   19/5/2008, 3:19 am

mir e ka,,,tja u mbledhi pak :sa kom qesh: :sa kom qesh: bej shaka,,,me duken te ekzagjeruara,sepse ato qe nuk jan te interesuar per shkolle dhe me kto rregulla qe ve ajo nuk do e cajn shume koken....kshu qe eshte me mire qe ato qe sjan te interesuar per mesim ti lene fare oret,duke i lene ato qe jan te interesuar te mesojne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
C'mendim keni per rregulloren e re te shkolles?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: