ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   22/1/2008, 1:43 am

Na tregoni kush eshte Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   24/1/2008, 12:49 am

vetem 1 ???

MetallicA !!!!


pastaj :
megadeth , moonspell , iced earth , iron maiden , judas priest ......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   26/1/2008, 12:50 am

vtem 1 ???

Nightwish !!!


pastaj :
Metallica, HIM, iron maiden, guns n roses, green day. SoAd, dhe nese vazhdoj, nuk kam per te mbaruar deri neser.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   26/1/2008, 2:55 pm

"metallica" jane te papare.

vizitoni www.metallica.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   28/1/2008, 5:34 pm

linkin park jane te papame
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   28/1/2008, 5:46 pm

Evanescence, Kelly Clarkson, Linkin Park, Avril Lavigne pastaj keto au iut, si: Rihanna, Justin Timberlake, Beyonce, Michael Buble, Pussycat Dolls, etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   29/1/2008, 12:26 am

Shi shi shi, thote au iu per keto te tjeret sepse te gjithe ne degjojme rrok dhe nuk do te dale nga rryma vajza. Mbro shijet e tua Bojana. Nuk te detyron njeri te thuash au iu per kengetaret e preferuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   29/1/2008, 12:30 am

Tani po i fus nje te renditme te gjithe grupeve dhe kngetareve qe degjoj.

Metallica, him, nightwish, evanisence, system of a down, ac/dc, marylin manson, iced earth, nirvana, linkin park, green day, iron maiden, guns n roses, deep purple, avril lavigne, 3 doors down, aerosmith, megadeth, korn, raf, ligabue. Ka dhe te tjere po nuk po me kujtohen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   29/1/2008, 12:45 am

Ermagedon shkruajti:
Tani po i fus nje te renditme te gjithe grupeve dhe kngetareve qe degjoj.

Metallica, him, nightwish, evanisence, system of a down, ac/dc, marylin manson, iced earth, nirvana, linkin park, green day, iron maiden, guns n roses, deep purple, avril lavigne, 3 doors down, aerosmith, megadeth, korn, raf, ligabue. Ka dhe te tjere po nuk po me kujtohen.


e kishe shkrujt gabim dhe te kenga qe po degjoni por nuk thash gje atje !

shkruhet : evanescence
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   29/1/2008, 1:09 am

Ermagedon shkruajti:
Shi shi shi, thote au iu per keto te tjeret sepse te gjithe ne degjojme rrok dhe nuk do te dale nga rryma vajza. Mbro shijet e tua Bojana. Nuk te detyron njeri te thuash au iu per kengetaret e preferuar.

o er po nga e di ti qe nuk degjon metal bojana?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   29/1/2008, 1:14 am

grupet e mi te preferuar jane :

Metallica, Green Day, Linkin Park, Sepultura, ManOwar, Nirvana, red hot chili peppers, Slipknot, iced earth, nickelback, korn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   29/1/2008, 1:22 am

jurgeni shkruajti:
Ermagedon shkruajti:
Shi shi shi, thote au iu per keto te tjeret sepse te gjithe ne degjojme rrok dhe nuk do te dale nga rryma vajza. Mbro shijet e tua Bojana. Nuk te detyron njeri te thuash au iu per kengetaret e preferuar.

o er po nga e di ti qe nuk degjon metal bojana?????

Nuk thashe se nuk degjon metal, por vec rrokut ka qejf edhe keta te tjeret qe i quan au iu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   29/1/2008, 9:28 pm

po nga e di ti me lal??? Mos nderhy te menimet e te tjereve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   30/1/2008, 12:23 am

I ke ba temat Chat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   31/1/2008, 6:48 pm

nese ka vokalist fiksim ai eshte james hetfield.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   31/1/2008, 11:21 pm

grupi im i preferum : metallica
grupi me i mire : iron maiden
grupi me fiskim : my dying bride
nuk rrin pa u permend : moonspell , iced earth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   1/2/2008, 1:22 am

Se di pse po moonspell nuk me pelqejne edhe aq shume.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   1/2/2008, 1:11 pm

sepse nuk te pelqen metal prandaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   1/2/2008, 1:36 pm

Kush te kerkoi mendim?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   1/2/2008, 1:50 pm

a s'jemi ketu per te dhene mendime!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   1/2/2008, 4:36 pm

Ermagedon shkruajti:
Se di pse po moonspell nuk me pelqejne edhe aq shume.

1 shoqja ime i ka fiksim

eshte 1 qe e njofin te gjith si pamje !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   1/2/2008, 5:25 pm

Me falni per vonesen. O eri, po kush tha qe une thashe au iu per mos dale ndryshe nga ju? Ato te paret jane grupe dhe kengetare qe i kam me shume qejf me verte, dhe qe gjithmone do t'i kem. Kurse keta te dytet bejne muzike moderne, komerciale qe nuk ngel per shume kohe, prandaj i quajta au iu. Se per te degjuar une degjoj te gjitha muzikat, edhe me pelqejne shume lloje gjerash. Po duke qene se grupi im i preferuar eshte Evanescence, ne krahasim me ate, gjithe te tjeret me duken kot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   2/2/2008, 1:15 am

Evanscence nuk eshte grup, por kengetare. Per sa i perket asaj qe keta te tjeret bejne muzike vetem per pak eshte teresisht e vertete. Kenget me te medha legjendare jane ato rock. Bej cte duash, rnb house dance apo ku di une, por prape vetem per pak do mbetesh. Ben perjashtim ndonje rast si Rock this party qe ende e degjojne, por ne pergjithesi legjenda te verteta behen ata qe kendojne rock, jazz, soul. Dhe e cuditshme eshte se legjendt njihen gjithmone kur pushojne se qeni. Shume grupe rrok nuk vlersonin ne kohen e tyre aq sa e meritonin, por kur nuk benin me muzike u kthyen ne monumente. Mbase nje dite do te behen te tille edhe Korn, Green Day, Nightwish, Linkin park etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   2/2/2008, 1:25 am

Evanescence eshte grup
kengetarja esthe Amy Lee !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   2/2/2008, 1:28 am

haha
Kete e lashe te forte. Po pse me ish fiksu se ishte solo ajo. VL.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: