ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Big Brother

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Big Brother   23/2/2008, 10:40 pm

Ne kete ore pothuajse asnjehere nuk jam ne linje. Po sot kam vendos te shoh Big Brother dhe nuk rrija dot pa hyre ne net.

Pasi ta shihni dhe ju na thoni si ju duket? Do kete sukses apo jo? Eshte me keq, apo ne te njejten linje me vendet e tjera qe e kane bere? E gjera te tjera lidhur me Big Brother Albania
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Big Brother   23/2/2008, 10:42 pm

eh edhe une do ta hapja ne fakt kete temen.me zor po pres te filloje,e kam marre meqejf.ishalla nuk na zhgenjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Big Brother   23/2/2008, 10:43 pm

Edhe une kam marre me shum qejf.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
The hackerNumri i postimeve : 19
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Big Brother   24/2/2008, 12:45 pm

Shpresojme te mos jete kopje e Kafazit te Arte,se shtresa e te perzgjedhurve njesoj si ata te kafazit.Do Zoti keta te Big-ut te na thone ndonje gje te mencur,se po ta keni vene re kur dy te paret u futen ne shtepi dhe po bisedonin perdoren disa shprehje disi....alla Big Brother Albania.Ajo Romina Kot fare.Do Zoti fiton ai nga Paskuqani>Do jet cool.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://elbasan1991.tk
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Big Brother   24/2/2008, 2:27 pm

dhe mua ajo romina mu duk shume kot,ishte fallco.. me pelqeu ai bojaxhiu dhe ai nga paskuqani, dhe arbri me pelqeu,kurse te tjeret ishin kot( te pakten kjo ishte pershtypja e pare)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Big Brother   24/2/2008, 9:32 pm

fuck tv !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Big Brother   25/2/2008, 1:10 pm

lol tema nuk ishte ju pelq tv apo jo Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Big Brother   26/2/2008, 8:28 pm

aty mrena ka per te plas sherri . asnjani nuk perputhet me tjetrin.ajo romina ishte per tja q ate m mu ne p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Big Brother   26/2/2008, 11:29 pm

Pershtypja e pare ishin pergjithesisht te mira sidomos realizimi qe i kishin be spektaklit bravo organizatorve shtepia ku do jetojne ishte shume e madhe dhe shume e lezecme eshte spektakli me i realizuar qe kam pare deri me sot ne lojin e tij.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Big Brother   27/2/2008, 12:12 am

une nuk e pashe se isha ne kalceto por me thane qe i ngjaj njerit aty, kush mund te jete ai????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Big Brother   27/2/2008, 5:58 pm

asnjanit te kane rrejt se ishin te gjithe pd.pervec nje katunari dhe nje bojaxhiu qe nuk besoj qe i ngjan?lol hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: Big Brother   29/2/2008, 9:11 pm

po majeni mend kjo ka per te qene si kafazi i arte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Big Brother   8/3/2008, 11:50 pm

EHHH edhe mua nuk me eshte dukur kushedi se cfare.gjithsesi.te pakten sot iku ajo qe doja te ikte nga ata te 3,ingridi dmth.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Big Brother   9/3/2008, 11:53 am

KOT E KAN BERE SIDOMOS NE ZGJEDHJEN E ATYRE QE JANE BRENDA. ATO JANE KOTE FARE TA SHPIFIN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The hackerNumri i postimeve : 19
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Big Brother   9/4/2008, 8:53 pm

Vizitoni www.elbasan1991.tk klikoni linkun, regjistrohu,shkarko softin,ndiqni udhezimet,klikoni tek kanali bbf dhe shikoni big brother live!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://elbasan1991.tk
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Big Brother   9/4/2008, 8:54 pm

shume katunarce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SANTUCO

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 27
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: Re: Big Brother   23/4/2008, 5:58 pm

mua me pelqen me shume gruaja e cimit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Big Brother   23/4/2008, 10:54 pm

Seshte se kam ne nji ne vecanti po me njeri tamam deri tani me duket Arbri,..... te gjithe ato aty jane be i cik boze edhe i bejne gjerat vetem per tu dukur.... po deri tani si spektakel ka ecur mire jemi pak a shume si BIG-at e botes..:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babygirl

avatar

Numri i postimeve : 45
Age : 28
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: Big Brother   24/4/2008, 12:19 pm

ato te gjith njelloj jan perderisa jan aty po loja nuk duhet te degjeneroje asnjeher si beri ilda me mardiolen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Big Brother   24/4/2008, 11:37 pm

SANTUCO shkruajti:
mua me pelqen me shume gruaja e cimit
ahhaaha edhe mua, po dhe mami Polit nuk eshte keq eee?haha Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Big Brother   25/4/2008, 10:00 pm

elda shkruajti:
SANTUCO shkruajti:
mua me pelqen me shume gruaja e cimit
ahhaaha edhe mua, po dhe mami Polit nuk eshte keq eee?haha Razz Razz Razz
haha,kur e pash ne fillim mamin e polit se besova qe ishte mami i tij,dukej me shume si motra ose si e dashura e tij
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SANTUCO

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 27
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: Re: Big Brother   2/5/2008, 11:11 am

po te ishin fut te big brother mamate dhe grate e ktyre do ishte grand fare,atehere do kishte spektakel sidomos me mamin e noces,gjithsesi do ti thoja ANIT QE GRUAJA E CIMIT JA MERR TE GJITHAVE HAHAH.TPUC FORT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Big Brother   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Big Brother
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: