ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 SMS i fundit qe ju ka ardh ne celular?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: SMS i fundit qe ju ka ardh ne celular?   12/3/2008, 3:06 pm

sms e fundit ma ka cuar JennY_Valo sot oren e 4 te mesimit mbasi e takova ne pushim te gjat

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: SMS i fundit qe ju ka ardh ne celular?   14/3/2008, 3:12 am

mfal se ai sms nuk ishte per ty , po per blerten !mfal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: SMS i fundit qe ju ka ardh ne celular?   14/3/2008, 10:10 am

SMS NGA VOD JU KENI 20 THIRRJE TE HUMBURA NGA .....................................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: SMS i fundit qe ju ka ardh ne celular?   14/3/2008, 11:09 am

sa thirrje te humbura ishin nga nr im ?? lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: SMS i fundit qe ju ka ardh ne celular?   14/3/2008, 11:16 am

o 4 o5
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: SMS i fundit qe ju ka ardh ne celular?   14/3/2008, 2:35 pm

shi shi, me duket se do plasin cokollatat hahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: SMS i fundit qe ju ka ardh ne celular?   14/3/2008, 7:12 pm

o rrusho gezuar dhe tunde sot.mbusha tel.e shef ca bej per ty(mos e merr seruiozisht se do te te thyhet zemra).puc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: SMS i fundit qe ju ka ardh ne celular?   14/3/2008, 7:46 pm

gezuar vitin e ri..hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
freedomNumri i postimeve : 6
Age : 26
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: SMS i fundit qe ju ka ardh ne celular?   14/3/2008, 10:07 pm

Mesazhi juaj "Ju lutem me telefononi" esht derguar me sukses
"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 27
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: SMS i fundit qe ju ka ardh ne celular?   14/3/2008, 10:50 pm

mos e bafsh piken e hajrit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: SMS i fundit qe ju ka ardh ne celular?   14/3/2008, 11:03 pm

gezuar diten e veres... nga nje nr i pa njohur...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: SMS i fundit qe ju ka ardh ne celular?   14/3/2008, 11:35 pm

kosova ka olimpiade neser se ikja une prandaj te thash ty. po pse mi hajde te lutem.
sms qe me merziti me shum se sa isha..... Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: SMS i fundit qe ju ka ardh ne celular?   14/3/2008, 11:44 pm

e sheh
e merzite dhe shoqen
hajde mi neser
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: SMS i fundit qe ju ka ardh ne celular?   15/3/2008, 10:12 am

OJ MEG ME KE CMEN FARE SOT PO NGA ISHE????????NEJSE GEZUAR D.VERES JA KALOFSH SH.MIRE.PUC KY ESHTE NR IM. K.... (ME ERDHI DJE NGA ORA 11.30) ISHIN DHE CA TE TJERE QE SAPO I LEXOVA TANI NE MENGJES
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: SMS i fundit qe ju ka ardh ne celular?   16/3/2008, 10:58 pm

Ej kuptohet po pate ndonje kokerr leku ne cel me kthe nje sms ta marr vesh se ca dreqin do bahet !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
**ViCtOrY**

avatar

Numri i postimeve : 123
Age : 28
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: SMS i fundit qe ju ka ardh ne celular?   16/3/2008, 11:02 pm

Sms i fundit:
Jam smur. Temp nuk kam po me dhemb koka. Dhe une te kam shume xhan.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: SMS i fundit qe ju ka ardh ne celular?   18/3/2008, 12:17 pm

o rosh ku je ti se une jam tek shkolla...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: SMS i fundit qe ju ka ardh ne celular?   30/3/2008, 10:41 am

Ok me bej zile kur tjesh ne shpi.mos u vono shum, mir?Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: SMS i fundit qe ju ka ardh ne celular?   30/3/2008, 10:44 am

KAM SHUME DITE QE NUK E KAM HAPUR CEL DHE NUK E DI CA ESHTE BERE ME TEL TIM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: SMS i fundit qe ju ka ardh ne celular?   30/3/2008, 11:17 am

CKEMI!UNE NE PERGJITHESI MIRE JA KAM KALU.SOGNI DORO ANCHE A TE !PUC FORT.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: SMS i fundit qe ju ka ardh ne celular?   30/3/2008, 1:44 pm

se nuk e mora vesh ! me co sms mir?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PIKASONumri i postimeve : 103
Age : 27
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: SMS i fundit qe ju ka ardh ne celular?   30/3/2008, 2:59 pm

PARA 1 MINUTE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: SMS i fundit qe ju ka ardh ne celular?   30/3/2008, 5:25 pm

ju keni 6 thirrje te humbura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: SMS i fundit qe ju ka ardh ne celular?   30/3/2008, 10:37 pm

Kur te te coj un zile dil i min posht pallatit te te jap ate gjene.se tani po iki per ne shtepi un.puc

(me fal qe nuk arrita ta lexoja ne kohe dhe per te nuk dola dot ,mgjs ta thashe e ne msn.tkshxh :perqafim: )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: SMS i fundit qe ju ka ardh ne celular?   30/3/2008, 10:42 pm

ju keni ... thirrje te humbura... (se e kihs tel e mbyllur...)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SMS i fundit qe ju ka ardh ne celular?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SMS i fundit qe ju ka ardh ne celular?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: