ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   25/2/2008, 4:29 pm

Kjo ndodh thuajse gjithmone por une asnjehere nuk e kam kuptuar pse?
Nuk e keuptoj pse kur ndahen perpiqen te ulin personalitetin e njeri tjetrit jo duke nxjerre vetem anet negative qe duhet pranuar se i ka cdo njeri, por edhe duke shpifur gjera te paqena?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 27
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   25/2/2008, 4:32 pm

sepse jeni sh te papjekur te pakten shumica.(per djemte flas)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   25/2/2008, 4:34 pm

nuk e hapa kete teme per tju kundervene sekset njeri-tjetrit, por kjo ndodh edhe me njerez ne moshe madhore qe mbahen si te pjekur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   25/2/2008, 5:40 pm

ska pse !
po nuk mbaroji kshu , do mbaroji qe nuk flasin me njeri-tjetrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 27
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   25/2/2008, 11:18 pm

e kisha fjalen per moshen time,per moshe tjeter se kam idene
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   26/2/2008, 4:09 pm

pse qenkemi te papjekur ne??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   27/2/2008, 8:23 pm

nuk eshte e thene ka dhe nga ato lidhje qe perfundojn ne menyre paqesore megjithese e prenoj qe shumica vetem anet negative permend pas ndarjes ndoashta ngaqe gjate lidhjes 'shpenzojn' vetem anet pozitive dhe ajo qe mbetet jan e negativet(shaka)
varet nga shkaqet e ndarjes mendoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ferrari

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   27/2/2008, 10:41 pm

Shumica e moshatareve tone mundohen te bejne keq sepse jane shume te papjekur e nuk e dine se cfare do te thote fjala dashuri dhe per to momentet e bukura qe kane kaluar nuk i interesojne sepse sic e thashe me pare ato nuk e dine se cdo te thote fjala me e bukur dhe e magjishme dashuri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   28/2/2008, 2:05 am

ferrari ky hahahaha o ferrar kush te ka mesu te flasesh kshu mi lal se me duket se paske ik keq fare hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   28/2/2008, 2:07 am

hahahhaahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   28/2/2008, 2:09 am

ca ka per te qesh?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   28/2/2008, 2:16 am

pse do te marrim leje ty kur qeshim????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   28/2/2008, 2:17 am

ha pra ha....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   1/3/2008, 12:00 am

Kjo ne fakt nuk ndodh vetem mbasi je ndare nga i dashuri, po qellon edhe thjesht kur zihesh me nje shok ose shoqe. Une personalisht nuk e zbatoj, po ato qe ofendojne e bejne kete sepse ne nje lloj menyre nuk rrine dot pa folur apo pa menduar per personin tjeter, qofte edhe nqs per keq. Sepse te ndash shume kohe edhe ndjendja me nje njeri dhe krejt papritur te shkeputesh cdo lloj lidhje eshte pak e veshtire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
**ViCtOrY**

avatar

Numri i postimeve : 123
Age : 29
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   1/3/2008, 12:18 am

Ndoshta larje hesapesh... Ha ha ha ha shaka. Mendoj se eshte natyra shqičtare ose me mire natyra e njerzve zakonisht...qe kur humbin dicka nuk duan qe ta kene te tjeret apo per te fshehur fajet e tyre mundohen te hedhin balt mbi tjetrin. Une se konsideroj normale pasi per mua te ulesh nje person qe ke dash deri diku do te thote te ulesh veten(ne disa raste nuk eshte e vertet pasi mund te ndodh qe nuk e ke njohur mire)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   2/3/2008, 4:43 am

**ViCtOrY** shkruajti:
Ndoshta larje hesapesh... Ha ha ha ha shaka. Mendoj se eshte natyra shqičtare ose me mire natyra e njerzve zakonisht...qe kur humbin dicka nuk duan qe ta kene te tjeret apo per te fshehur fajet e tyre mundohen te hedhin balt mbi tjetrin. Une se konsideroj normale pasi per mua te ulesh nje person qe ke dash deri diku do te thote te ulesh veten(ne disa raste nuk eshte e vertet pasi mund te ndodh qe nuk e ke njohur mire)
hell yeah ke te drejte lol! Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   4/3/2008, 1:59 am

po u ndae, dije qe vuan... dhe per te mos ta ndjere dhimbjen me te thelle apo per te bere sikur sna intereson me, kalojme te ofendimet... se di, ky eshte mendimi im. megjithate nuk jane te pakta rastet kur njeri partner, mashkull kryesisht meriton shume me teper se ofendimet!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 28
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   14/3/2008, 8:27 pm

Mikona shkruajti:
po u ndae, dije qe vuan... dhe per te mos ta ndjere dhimbjen me te thelle apo per te bere sikur sna intereson me, kalojme te ofendimet... se di, ky eshte mendimi im. megjithate nuk jane te pakta rastet kur njeri partner, mashkull kryesisht meriton shume me teper se ofendimet!!!!
nuk jam dakord ,duhet ta provosh qe te thuash,kur ndodh per fajin e partnerit/es duhet te kete pergjegjesi te cilat diskutohen mes te dyve ,pa kaluar ne te tjera..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   14/3/2008, 8:41 pm

sepse kshtu jemi ne njerzit, por per mendimin tim kjo nuk esht e nevojshme, dmth te ulet ish partneri. nuk e di por me duket pak absurde sidomos pasi te kesh kaluar caste te mrekullueshme dhe la qen vendimi i te 2-ve ndarja, nuk mendoj se duhet te perfundoj ne ofendime te ishit. une personalisht nuk do ta bej kurr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 28
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   19/3/2008, 7:08 pm

sepse i tille eshte mentaliteti.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PIKASONumri i postimeve : 103
Age : 28
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   19/3/2008, 7:42 pm

se eshte e dhimbshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   19/3/2008, 8:08 pm

jo gjithmone ndodh keshtu.Varet nga arsyeja e ndarjes apo dhe nga kultura e personave ne fjale..Mgjt duhet pranuar se ne shumicen e rasteve keshtu ndodh,sidomos ne Shqiperi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   20/3/2008, 11:19 pm

SEPSE NE NUK E KUPTOJNE QE ISHIN ATA QE ZGJODHEN NJERI TJETRIN NE FILLIM SEPSE I PELQENIN NJERI TJETRIN PO KUR NDAHEN I VJEN INAT PASTAJ SE KANE BER BUDALLIQE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   30/3/2008, 5:52 pm

sa mir e dike Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
armelaNumri i postimeve : 75
Age : 27
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   31/3/2008, 3:41 pm

perderisa 2 njerez ndahen atehere do te thote qe ato nuk kane karaktere te njejta prandaj ndarja perfundon me ofendime dhe me ulje te patneries sepse ne shumicen e rasteve djemte ofendojne kur dicka perfundon jo si e kishin planifikuar ato
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: