ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
madritNumri i postimeve : 264
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   31/3/2008, 3:52 pm

djemte shajne vetem kur vajzat e kane fajin per ndarjen e tyre dhe jo ashtu si mendon ti armela
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
armelaNumri i postimeve : 75
Age : 27
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   31/3/2008, 4:08 pm

po qysh re keshtu me llafe thoni te gjithe ju
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   31/3/2008, 4:14 pm

po pse ju e beni pa llafe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kitty

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   31/3/2008, 7:11 pm

jO GJITHMONE POR NE KETE RAST SEPSE KAQ EDUKAT KAN SHQIPTARET,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   31/3/2008, 8:43 pm

eshte ajo qe thashe une pak a shume.kjo gje me teper ndosh ne shqiperi,sepse me sa kam degjuar jshte shtetit ka toleranca dhe edhe pse te ndare dy personat jo vetem nuk ofendojne njeri tjetrin por edhe mund te takohen si miq te mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   31/3/2008, 9:02 pm

EH KJO ESHTE SHUME E VERTETE PO KETU PPPFFFF.............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   31/3/2008, 9:31 pm

gjithsesi ky eshte realiteti ne shqiperi dhe jemi ne njerezit qe e bejme,na mbetet ne brezit te ri te bejme ndryshime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   31/3/2008, 9:38 pm

po kshu si jemi shumica nga ne pppppffff kot besoj se po isoj do ngelim
dhe me keto cuna pppff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 28
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   31/3/2008, 9:50 pm

pse i fut te gjith me nje thes ti moj goc....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   31/3/2008, 9:52 pm

OK PERVEC TEJE DHE CA KOKRRAVE TE TJERET..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 28
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   31/3/2008, 9:56 pm

sa goc e mire qe qenke mashalla se mos te marim ne sysh,ke dal shum mire ne foto..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   31/3/2008, 10:00 pm

OOOOOOOOOOO PO PSE ME THONI KESHTU TE GJITHE
PPPPPFFFFFFF KOT KETO NEJSE
FALEMINDERIT SHUME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 28
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   31/3/2008, 10:04 pm

pse si pelqen komplimentet ti une po them realitetin,cer te bej une cer shikoj flas...mire pra meqe i paske bezdi komplimentet spo te bej me..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   31/3/2008, 10:05 pm

OK OK GJITHSESI SHUME FLM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   31/3/2008, 11:38 pm

o meg paske alergji nga komplimentet ti hahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   31/3/2008, 11:39 pm

jo re jo se nuk besoj te kete ndonje njeri te tille,thjesht e kemi modeste gocen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   31/3/2008, 11:42 pm

o meg
po hiqe foton tende nese nuk donke komplimente pra
haha
ca te themi ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   31/3/2008, 11:44 pm

e pra e . po pse se njof un kte . kjo ben gjoja sikur nuk do komplimente hhahahaha bej shaka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   31/3/2008, 11:45 pm

ahhahaa.o administrator ke fillu edhe ti chatin ee? Very Happy pastaj na thua neve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   1/4/2008, 8:39 pm

cfar moderatorje qe kemi pupupu
shum e rrept eshte hahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   2/4/2008, 12:55 am

jurgeni shkruajti:
cfar moderatorje qe kemi pupupu
shum e rrept eshte hahahha
I studioj mir gjerat une para se te vendos, jo si ca te tjere...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   2/4/2008, 2:29 pm

ik se po te fus nje drru tjeter ta mbash mend per gjith jeten .... kapish?????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   2/4/2008, 4:37 pm

hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   2/4/2008, 4:51 pm

Ermagedon shkruajti:
jurgeni shkruajti:
cfar moderatorje qe kemi pupupu
shum e rrept eshte hahahha
I studioj mir gjerat une para se te vendos, jo si ca te tjere...
per ca e ke llafin o legen i vetes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   2/4/2008, 4:52 pm

jurgeni shkruajti:
ik se po te fus nje drru tjeter ta mbash mend per gjith jeten .... kapish?????????
nuk rrifen gocat o jurgen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: