ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   2/4/2008, 5:20 pm

Kitty shkruajti:
jO GJITHMONE POR NE KETE RAST SEPSE KAQ EDUKAT KAN SHQIPTARET,

mendoj se e ke pak gabim se nukndodh vetem me shqiptaret dhe per kte kamku bazohem. thuajme mire qe kshu jemi ne njerzit ne pergjithsi, megjithse te albanezet e mencur ulja e partnerit esht pak me e theksuar. ppfff gjeja me kot per mendimin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
just myself

avatar

Numri i postimeve : 52
Age : 29
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   18/4/2008, 5:27 pm

qe tperfundoh me fyerje eshte injoranca madhe asnjihere sduhet me perfundu kshu edhe per te mos fol eshte injoranca madhe fol aty ca ka mos flasesh apo me sedra ju tjeret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
piccola_stella

avatar

Numri i postimeve : 14
Age : 26
Registration date : 10/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   21/12/2008, 10:43 pm

...se nuk e pranon dot qe e humbe...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pse ndarja perfundon ne ofendime dhe ulje te ish partnerit/es?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: