ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
coyot

avatar

Numri i postimeve : 29
Age : 28
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   2/2/2008, 11:57 am

within temptatioon!
nightwish
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   2/2/2008, 2:57 pm

Ermagedon shkruajti:
haha
Kete e lashe te forte. Po pse me ish fiksu se ishte solo ajo. VL.
po ku merr vesh i re.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   2/2/2008, 3:27 pm

Po te pergjigjem me nje fraze te dashur per ty nashkrivefare.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   2/2/2008, 3:30 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   15/2/2008, 8:38 pm

Ermagedon shkruajti:
Po te pergjigjem me nje fraze te dashur per ty nashkrivefare.com
oh na shkrive fare ti. ke humor ...........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
just myself

avatar

Numri i postimeve : 52
Age : 29
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   19/4/2008, 12:47 pm

marilyn manson eshte thjesht perfekt i paarritshem i madh njish ka ze super tmire eshte ......i MADH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   19/4/2008, 5:12 pm

SOAD STATIC-X METALLICA DHE SHUME SHUME TE TJERE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kitty

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   12/5/2008, 11:48 pm

first Just Nirvana
;Race Against the machine;deep purple;him;metallica;iced earth ect ect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   13/5/2008, 12:35 am

Ermagedon shkruajti:
Evanscence nuk eshte grup, por kengetare. Per sa i perket asaj qe keta te tjeret bejne muzike vetem per pak eshte teresisht e vertete. Kenget me te medha legjendare jane ato rock. Bej cte duash, rnb house dance apo ku di une, por prape vetem per pak do mbetesh. Ben perjashtim ndonje rast si Rock this party qe ende e degjojne, por ne pergjithesi legjenda te verteta behen ata qe kendojne rock, jazz, soul. Dhe e cuditshme eshte se legjendt njihen gjithmone kur pushojne se qeni. Shume grupe rrok nuk vlersonin ne kohen e tyre aq sa e meritonin, por kur nuk benin me muzike u kthyen ne monumente. Mbase nje dite do te behen te tille edhe Korn, Green Day, Nightwish, Linkin park etj


affraid affraid affraid E PASH ME PAK VONESE POSTIMIN.
ERI, CFARE THUA MORE DJALE??????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   13/5/2008, 9:18 pm

METALLICA,METALLICA DHE VETEM METALLICA ( edhe pak Chris Brown,se me kto kenget e fundit qe ka bere na ka hequr trurin,sidomos me No air dhe Into you)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kengetari/kengetarja ose grupi yt i preferuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: