ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 rregullorja e forumit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: rregullorja e forumit   21/1/2008, 7:38 pm

1. - Nuk lejohen ofendimet. Cdo ofendim do te prishet dhe nese perseritet atehere do te merren masa deri ne pezullim te antarit per nje kohe te pacaktuar.
2. - Nuk lejohet propaganda fetare.
3. - Nuk lehohet reklamimi i forumeve te tjera pa dijenin e stafit
4. - Replikat duhet te kene lidhje me temen per te cilen po diskutohet.
5. - Statusi i antarit percaktohet nga numri i replikave

Per cdo ankese qe keni ne lidhje me rregulloren mund te kontaktoni stafin e forumit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: rregullorja e forumit   27/1/2008, 11:28 am

ok rrofsh per sqarimet por ti e di qe askush nuk do ti thyej rregullat apo jo??(hahaha)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: rregullorja e forumit   27/1/2008, 4:18 pm

po ai qe i thyen i ka gati perjashtimet Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: rregullorja e forumit   27/1/2008, 4:33 pm

ne trembe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: rregullorja e forumit   2/2/2008, 11:25 pm

bahu ma trrim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: rregullorja e forumit   13/2/2008, 1:27 pm

do mundohem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: rregullorja e forumit   16/2/2008, 4:33 pm

o jurgen ca te bash ne keshtu jemi e kemi zemren e dobet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: rregullorja e forumit   17/2/2008, 2:26 pm

boll dolet nga tema iher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: rregullorja e forumit   19/2/2008, 11:28 am

ti kot e burr dolet nga tema dolen nga tema.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: rregullorja e forumit   15/5/2008, 10:54 pm

azrael shkruajti:
ti kot e burr dolet nga tema dolen nga tema.
o azrael po e ka per detyre jurgeni te ket kontroll mbi temat dhe mesazhet qe cojm ne te tjeret,apo jo jurgen? lol! :ckemi:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: rregullorja e forumit   25/5/2008, 4:39 pm

po po :ckemi:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: rregullorja e forumit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
rregullorja e forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: