ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 sa ore msimi lin ne dite?ne jave?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   27/2/2008, 1:04 am

ora e pare te shijon shum kur e le
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   27/2/2008, 1:09 am

normal se ja fut gjumit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   27/2/2008, 1:26 am

zakonisht le oret e fundit , 5-6 se dal per kafe!
ose oren e 4 kur dal qe ne pushim te gjat per kafe !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   27/2/2008, 11:09 am

zakonisht te paren ose te dyten. ndonjehere te 4
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   27/2/2008, 4:28 pm

si psh sot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ferrari

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 02/02/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   27/2/2008, 5:24 pm

o jurgen neser mos ec ne shkolle se te griu zoja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   27/2/2008, 5:28 pm

neser do iki te marr 2 raporte per datat 5 dhe 22 shkurt !
gjithsesi kam shoqje ate gocen qe mbledh mungesat dhe ja 5 mungesa teke smi ka vendos
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   27/2/2008, 11:04 pm

po ca te griu se.....u ba keqe fare sot.hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   28/2/2008, 12:26 am

Nuk di gje ai po lere te vije nje here neser se qejf per ne eshte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   28/2/2008, 2:38 am

hahahhaha po sa merak qe beheni per mua scratch Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   28/2/2008, 3:13 pm

ishte shume e bukur kur te tha zysha: Me jep pak numrin e telefonit te shtepise te informoj prinderit e tu. U preve fare ne fytyre lol.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   28/2/2008, 4:52 pm

Deri me sot sme eshte dashur te lej asi ore, dhe qe kur ka fillu shkolla kam munguar gjithesej 3 ore dhe ateher me arsye Razz Razz Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   29/2/2008, 6:33 pm

Une nuk le ore kshu kot per qef. Mund te mos vij 1, 2 oret e para ose mund te iki 1, 2 oret e fundit, po vetem kur kam arsye ose me ka ardh ne maje te hundes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   29/2/2008, 9:14 pm

lum si ju cunat e ahmetit se ne qe jemi te inkusi nuk lejme dot asnje ore se lajmerohen ato te shpise brenda ores.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 23
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   3/3/2008, 1:43 pm

ne jave 1 ose 2....si tani prsh
kam dale Razz
ket jave jam vec 3 dite se do iki ose me sakte do vi ne alb
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   3/3/2008, 3:18 pm

ATJE KU JAM UEN 1 ORE MESIM 2 ORE BOSH.... UNIVERSITET MA.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   3/3/2008, 4:37 pm

ASNJE VARET KUR PUNE OSE I MARR LEJE ZYSH MAJLINDES(ESHTE SHUME E MIRE)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   3/3/2008, 6:04 pm

un sot harxhova 400 lek me raporte
3 vet , 1 shoqes se banges !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
coyot

avatar

Numri i postimeve : 29
Age : 28
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   3/3/2008, 7:55 pm

po tashi varet...
sot psh isha vetem ore te pare kshu qe i bie tkem len 5 ore... mjaftueshem deri per te enjten , pasaj kismet...... Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   3/3/2008, 8:35 pm

varet po kendej maturantet se kan problem te len ore keshtu qe sa her na merr malli per te dal me shoqerine!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   3/3/2008, 8:52 pm

VARET PASTAJ NESE TE DEL NDONJE PROBLEM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   4/3/2008, 12:18 am

varet pasatj nese te pihet ndonje kafe, dhe mjaft thate varet Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   4/3/2008, 12:48 am

varet dhe nga shoqeria
nese len ndonje shok/shoqje i ngushte oren duhet ta lesh dhe ti lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   4/3/2008, 12:49 am

varet edhe nga notat qe kane te tjeret. nese te gjithe kane note dhe ti ke ngel pa note atehere eshte mire ta lesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   4/3/2008, 2:26 am

fefe_metallica shkruajti:
un sot harxhova 400 lek me raporte
3 vet , 1 shoqes se banges !

2 raportet e mia :
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sa ore msimi lin ne dite?ne jave?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: