ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 sa ore msimi lin ne dite?ne jave?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   4/3/2008, 4:57 pm

shkolla e mesme A. M ca eshte kjo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   4/3/2008, 5:09 pm

haha
sja kam idene ca ka shkrujt
rendesi ka qe justifikova mungesat

sot lash oren e 6
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   4/3/2008, 5:10 pm

haha pervec emrit tat dhe e mesme slexoj dot me gje tjeter un aty Very Happy Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   4/3/2008, 5:10 pm

edhe dates ja ka fut kot ajo 5/23/03/08

se i beri te dy raportet me 5 1her
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   4/3/2008, 5:11 pm

shkolla e mesme ALI MYFTIU
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   4/3/2008, 5:11 pm

po ti sikur je tek dhaskali
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   4/3/2008, 5:13 pm

un jam te dhaskali
i thash kur pyti "dhaskali"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   4/3/2008, 5:14 pm

:qesh me lot:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   4/3/2008, 5:15 pm

PSH SOT DESH LASH BIOLOGJINE SE KUJTOVA SE KISHIM PROVIM. PO SHEQYR NUK E LASHE SE NUK E BEME PROVIMIN E KEMI NESER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   4/3/2008, 5:16 pm

oh sa mire per ju neve na bani ajo suksese neser
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   4/3/2008, 5:42 pm

FLM PO KAM FRIKE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   7/3/2008, 10:22 pm

le oret bosh shpeshhere,ose kur me nxjerrin zyshat jashte se sme durojne dot kur bejme gallate me don corleonen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   7/3/2008, 10:25 pm

deri tani kemi ba qef e kto oret qe lejm po qe kur u mbush numri skemi nga tja mbajm.ne msim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   15/3/2008, 6:21 pm

ora e pare prsh eshte pothuajse e perditshme llogariteni pastaj ne jave sa i bie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   1/4/2008, 8:29 pm

Spara le ore une. Vetem ne ndonje rast te rralle kur nuk kam mesuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   1/4/2008, 8:58 pm

sot oren e fundit , fiskulturen !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 23
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   17/4/2008, 4:02 pm

kur u ktheva nga shqiperia vec 3-4 ore msimi kam bere per 2 jave

te tjerat i lashe

i bien sh

kurse tani me pushimeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DarkAngel

avatar

Numri i postimeve : 57
Age : 29
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   19/4/2008, 5:46 pm

sa here te me doje qefi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   19/4/2008, 6:23 pm

kete jav lash si shume

te henen dhe te marten oren e 5 dhe 6
te merkuren nuk ika fare
te enjten 1ore
te premten 3 oret e fundit i lash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   20/4/2008, 4:16 pm

5 ore ne jave po i er...mund te lej dhe ma shum....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   19/5/2008, 3:15 am

nje ore mesimi te guxoj te le ne dit un,mer shkolla ne telefon kto te shpis Evil or Very Mad megjithse dhe po mos mernin ato ne tel skam nga te shkoj,se neper pube dhe lokale ste le njeri pa mbushur 18...kshu qe skam ndonje interes te le ore..pastaj jemi edhe njerez qe shqetesohemi per mesimet ne
Razz Razz Razz
kurse kur isha aty te ahmeti kam lene ore vetem javen e fundit,pasi kisha mar shpernguljen,vija ne shkoll vetem 1 ose 2 ore ne dite,sa per te bere nje dore gallate me ato te klases,,,,eh,,,,kohera te shkuara Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   25/5/2008, 6:06 pm

tani ne fund......ehhh kuptohet ajo megjithse nuk le me shum se nje ore ne dite kurse ne jav jo me shum se 2-3 ore.
jam goc e mire une dhe kjo po ndodh vetem tani ne fund se me pare ''me linte '' roja perjasht.
cuditerisht kam shum pak mungesa.une pres 24 dhe shikoj 4. ueee kur ke fat kshu eshte. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: sa ore msimi lin ne dite?ne jave?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sa ore msimi lin ne dite?ne jave?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: